Lidl wprowadza nowy produkt na Dzień Dziecka. Będzie walka jak o karpie?

Lidl

Sieć sklepów Lidl wprowadza do swojej oferty artykuły dla dzieci w wyjątkowo niskich cenach. Tuż przed 1 czerwca w sklepach mogą zebrać się ogromne kolejki, ponieważ nikt nie chce przepuścić okazji do zakupu tak fenomenalnego prezentu.

Większość Polaków ma świadomość jak wyglądają promocje w sieci sklepów Lidl. Są na tyle zachęcające, że klienci masowo przepychają się byleby tylko zakupić produkt w kuszącej cenie. Tym razem może być podobnie, ponieważ 30 maja w sklepach pojawi się wyjątkowy produkt, który idealnie sprawdzi się jako prezent na nadchodzący Dzień Dziecka.

Lidl na Dzień Dziecka

W promocyjnych cenach sklepu znajduje się wiele różnorodnych artykułów, które z pewnością uszczęśliwią niejedno dziecko. Jednak szczególnym zainteresowaniem cieszy się hulajnoga elektryczna Doc Green ESA 800. Z pewnością jest to produkt, który wywołałby ogromny entuzjazm u każdego nastolatka. Dodatkowo cena również nie jest bardzo wygórowana jak na hulajnogę elektryczną, ponieważ będzie można zakupić ją w sieci sklepów Lidl już za 999 złotych.

Lidl Hulajnoga Elektryczna

źródło: lidl.pl

Hulajnogi elektryczne stają się coraz popularniejszym środkiem transportu. Nie tylko są świetną rozrywką dla nastolatków, ale również ekologiczną alternatywą dla samochodu. Oczywiście prędkość jak na taki sprzęt przystało nie może się równać z jazdą samochodem jednak z pewnością jest o wiele przyjemniejszym i zdrowszym dla środowiska rozwiązaniem. Elektryczna hulajnoga ma wyciągać prędkość do 23 km/h oraz umożliwić przejazd nawet do 13 kilometrów na jednym ładowaniu. Dodatkowo czas jej ładowania wynosi do 3 godzin. Przyglądając się możliwością jaką oferuje nam hulajnoga ze sklepu Lidl zdecydowanie warto poważnie przemyśleć jej zakup.

Nowa oferta promocyjna Lidla na Dzień Dziecka z pewnością wzbudzi zainteresowanie zarówno dzieci jak i dorosłych. Tym bardziej, że produktu również nie jest wygórowana. Niektórzy bardzo liczyli na możliwość rezerwacji produktu dzięki nowej funkcji, którą oferuje Lidl. Niestety w wielu przypadkach sklepy jeszcze jej nie realizują, dlatego pozostaje nabycie hulajnogi stacjonarnie. Jednak warto odwiedzić sklep już z samego rana, ponieważ przewidujemy ogromne zainteresowanie produktem, który może bardzo szybko zostać wykupiony.