Co czeka widzów serialu „M jak miłość” po wakacjach? Widzowie będą wściekli

M jak miłość

Wielu widzów z pewnością ubolewa obecnie nad tym, że „M jak miłość” wróci na nasze ekrany dopiero po wakacjach. Tym bardziej że ostatni odcinek tego sezonu zostawił wszystkich w niepewności. Wiemy jednak, jak będą wyglądały losy bohaterów jesienią. Takiego obrotu sytuacji chyba nikt się nie spodziewał. Widzowie mogą nie być zadowoleni.

W ostatnim odcinku „M jak miłość” Olek zaskoczył wszystkich widzów swoim wyznaniem. Mężczyzna przyznał się do winy i postanowił wziąć za to odpowiedzialność. Pod znakiem zapytania stanęły jego losy, a fani produkcji zastanawiali się, czy mężczyzna usłyszy wyrok uniewinniający, czy jednak zostanie skazany na karę więzienia. Wszystko wskazuje na to, że jesienią lekarz wróci do domu. Wielu widzom może się to nie spodobać, ponieważ chcieli, by poniósł konsekwencję swoich czynów.

Dodatkowo okazuje się również, że wraz z nowym sezonem fani serialu poznają mamę postaci, w którą wciela się Ilona Janyst, czyli teściową wcześniej wspomnianego Olka. Może się okazać, że to właśnie ona zaszczyci ich swoją obecnością podczas rodzinnego obiadu. Chyba że producenci jedynie nas zwodzą, a w rzeczywistości postanowili przygotować coś jeszcze bardziej szokującego.

„M jak miłość”, dalsze losy serialu

Cała ekipa pracująca nad serialem dokłada wszelkich starań, by już jesienią wrócić na ekrany naszych telewizorów. Aktorzy wrócili na plan zdjęciowy, kiedy tylko pojawiła się taka możliwość. Cały czas prężnie pracują, by po wakacjach móc nas zaskoczyć. Wyznają, że na planie jest bardzo wesoło, a wszystko oczywiście odbywa się zgodnie z obecnie panującymi obostrzeniami. Regularnie są poddawani testom na obecność koronawirusa, a wszyscy oprócz aktualnie występujących przed kamerą, muszą poruszać się w maseczkach ochronnych.

Następny sezon serialu z pewnością niejednokrotnie nas zaskoczy. Już na sam początek powrót Olka do domu jest nie lada zaskoczeniem, a co dopiero później. Wielu fanów już z niecierpliwością wyczekuje jesieni, by znów zasiąść przed ekranem telewizora w oczekiwaniu na ulubioną produkcję.

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: [email protected]