Marcin Miller opublikował wymowne zdjęcie. Co za niespodzianka!

Marcin Miller niespodzianka

Wydawałoby się, że o liderze zespołu Boys wiemy wszystko. W końcu, Marcin Miller funkcjonuje w naszej przestrzeni medialnej od wielu lat. Tymczasem, ostatni wpis gwiazdy disco polo mocno nas zaskoczył.

Marcin Miller z Boys szaleje w sklepie z zabawkami

Przypuszczalnie, niejedna osoba poczuje lekkie zdziwienie, słysząc, iż popularny wokalista skończył w tym roku 50 lat. Jednak przeglądając najnowsze zdjęcia piosenkarza, zdziwimy się jeszcze bardziej.

Prawdopodobnie, wielu internautów było zszokowanych, dowiadując się, iż Marcin Miller jest już dziadkiem. Taką informacją podzielił się z wielbicielami sam wokalista: „Wnuczuś przyjeżdża to „dziadki” szaleją☺️❤️😍🥰🤠👩‍❤️‍👨”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wnuczuś przyjeżdża to „dziadki” szaleją☺️❤️😍🥰🤠👩‍❤️‍👨

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

Co ciekawe, gwiazda disco polo ma 2 synów – Alana i Adriana. To właśnie jeden z nich jest ojcem jego wnuczka Michała. Chłopiec w tym roku będzie obchodził 2. urodziny. Warto podkreślić, iż Marcin Miller wielokrotnie podkreślał, iż jest bardzo szczęśliwym dziadkiem.

Z pewnością, zdjęcie, które pokazał wokalista świadczy o tym, iż bardzo kocha swojego wnuka. Wydaje się, że frontman Boys wykupił pół sklepu z zabawkami, szykując się na przyjazd Michałka. Zauważyli to także internauci: „Więcej tego na stanie w sklepie nie było? 😁”.

Chociaż dla wielu wiadomość, że gwiazda disco polo jest już dziadkiem był sporym zaskoczeniem, to ostatecznie pozytywnie skomentowali ten fakt: „Marcin Ty i dziadek 😊jakoś nie idzie w parze. Nie jeden dziadek chciałby mieć taką energię. Tak trzymaj jesteś najlepszy od lat 😊”, „To ty już dziadkiem jesteś 😊 ale dziadki są od rozpieszczania wnuków 😊😉”, „Boże, jak ją się w panu kochałam. Kiedyś. A Pan mi tu z wnuczkiem wyjeżdża?!😂😂”.

Reasumując, trzeba przyznać, że Marcin Miller zrobił wszystkim sporą niespodziankę. Przypuszczalnie, niewiele osób wiedziało, że lider Boysów ma już wnuka.

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.