Tomasz Oświeciński zmienił image? Zaskakujące zdjęcie gwiazdy

Tomasz Oświeciński zmienił image

Bez wątpienia, popularny trener personalny zaskoczył niedawno internautów swoim zdjęciem. Przypuszczalnie, patrząc na fotografię wielu zastanawia się, czy Tomasz Oświeciński zmienił wygląd? Trzeba bowiem zauważyć, iż na wspomnianym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory.

Tomasz Oświeciński zaskakuje wyglądem

Przypomnijmy, iż wszyscy kojarzymy aktora M jak Miłość jako łysego, brodatego mężczyznę w okularach. Czyżby ten wizerunek był już nieaktualny?

Porównując  stare zdjęcia gwiazdy z tym, które wstawił niedawno, od razu dostrzeżemy różnicę. Uwagę zwracają, przede wszystkim, długie, potargane włosy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Oświeciński (@tomasz_oswiecinski_official)

Użytkownicy Instagrama żywo zareagowali na dziwaczną fotografię. Przez niektórych aktor został zabawnie podsumowany: „Kurde naprawdę dopadła cie ta kwarantanna 🤣🤣🤣pozdrowionka 😁😉👌”, „Jak Rumcajs 😂”, „Cytujac babcie Czesie. Jak by pierun v mietle [email protected]⚡️⚡️⚡️”, „Zarosłeś jak dziki agrest”.

Co ciekawe, były osoby, którym spodobał się wygląd aktora: „Nie jest tak źle jeszcze pozdrawiam 😁”, „Fajne włosy i urosły szok pozdrawiam gorąco 😊”, „nie no fajnie jest ,proponuje zostawic😁”. Czy serialowy Andrzejek weźmie pod uwagę te opinie? Bez względu na to, czy komuś długie włosy aktora przypadły do gustu, czy nie, ludzie zaczęli pytać: „nowy image?🔥”

Odpowiedzi na to pytanie udzielił sam Tomasz Oświeciński. Aktor obok fotografii dodał opis: „Jak dobrze że w końcu jesteście otwarci 🙈”. Zatem, nie chodzi o żaden nowy wizerunek gwiazdy M jak Miłość, tylko o to, iż przez wiele tygodni zamknięte były zakłady fryzjerskie.

Na koniec warto odnotować, iż dosłownie przed kilkoma godzinami, aktor opublikował swoje najnowsze zdjęcie. Bez wątpienia, widać na nim, iż mężczyzna powrócił już do swojego dawnego image’u.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Oświeciński (@tomasz_oswiecinski_official)

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.