Doda wystąpi w The Voice of Poland? Fani znaleźli na to sposób

Doda

Dorota Doda Rabczewska niejednokrotnie wypowiadała się na temat chęci dołączenia do programu The Voice of Poland jako trener. Niestety jej spięcia z TVP skutkują brakiem możliwości współpracy z programem. Na szczęście fani wymyślili na to sposób.

Spięcia z TVP rozpoczął incydent w 2016 roku. Od tamtego czasu Doda jest bardzo negatywnie odbierana przez stację, która nie chce podejmować się współpracy z piosenkarką. Szczególnie zauważalne jest to w ostatnim czasie. Dorota Rabczewska już od dawna pragnęła dołączyć do The Voive of Poland jako trenerka uczestników. Tą przyjemność mieli już między innymi Michał Szpak, Kamil Bednarek czy Edyta Górniak.

Doda w The Voice od Poland?

Na ostatnim live’ie piosenkarka przyznała, że jej spięcia z TVP wynikają z incydentu, który miał miejsce w 2016 roku. Chodzi o moment wręczenia przez nią tortu Andrzejowi Dudzie. Doda w skąpym stroju nachyliła się ze sceny żeby podać smakołyk prezydentowi. Prześwitująca koronka i wzrok Dudy spowodowały, że TVP ostro zareagowało na tę sytuację. Od tego momentu stacja niechętnie podejmuje się jakichkolwiek wspólnych działań z Dodą.

Dziś sama piosenkarka przyznaje, że The Voice od Poland chce ją na trenera do programu, jednak TVP się na to nie zgadza. W związku z tym fani wymyślili sposób na to by zaradzić problemom artystki. Tuż pod jej zdjęciem na Instagramie pojawiła się propozycja internauty, który zachęca innych do wysyłania wiadomości na stronie TVP. Jak podaje zainteresowany wystarczy wejść na tvp.pl/kontakt oraz otworzyć zakładkę „Główne anteny TVP”. Jest tam możliwość wysłania wiadomości do stacji z pytaniem, propozycją lub opinią. Znajduje się tam również miejsce do wyrażenia kilku słów do TVP dotyczącym swojej prośby lub pytania. Aby wiadomość dotarła do stacji konieczne jest podanie danych osobowych.

Doda nie wyraziła opinii, ani nie poparła publicznie działań swoich fanów. Jednakże wielu z nich uważa, że może to być jedyny sposób by stacja odsunęła na bok uprzedzenia i zrealizowała prośby widzów.

Agnieszka Wilkosz
Dziennikarka Otopress.pl - pisze głównie o show-biznesie. Nie są jej jednak obce inne dziedziny, jak choćby kwestie społeczne.
1
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x