Królewski ekspert ujawnia sekret Księżnej Kate

Księżna Kate sekret

Niedawno wyciekły sensacyjne informacje, dotyczące przeszłości Księżnej Kate. Zdaniem eksperta królewskiego, Middleton, zanim poślubiła Księcia Williama, nie miała pojęcia o jednej istotnej rzeczy.

Księżna Kate pojęła to dopiero po ślubie

Jak podaje Express, Kate Middleton zanim wyszła za wnuka królowej, nie wiedziała o jednej ważnej sprawie, którą teraz, wg królewskiego eksperta, rozumie bardzo dobrze. O co konkretnie chodzi? O czym nie miała pojęcia Księżna Kate?

Otóż, dziennikarka Catherine Mayer przypuszcza, iż przyszła żona Williama nie wiedziała jak osobliwe jest życie na dworze królewskim. Zdaniem Mayer, pałac to najdziwniejsze miejsce, w jakim kiedykolwiek była.

Dziennikarka w niezbyt przychylnych słowach wypowiedziała się o odczuciach, jakie może mieć osoba, która mieszka w takim miejscu.

Po prostu poczucie, że nigdy nie jest się tak naprawdę samym. Pałace są rodzajem dziwnych, starych budynków, które są budowane na pokaz, dla obserwatorów. One nie mają nic wspólnego z komfortem i życiem rodzinnym.

Co ważne, Mayer podkreśliła, że dopiero w tej chwili Księżna Kate zrozumiała wszelkie zawiłości i osobliwości dworskiego życia, dziwną etykietę i formalności, dotyczące każdego aspektu życia.

Jednocześnie, trzeba zaznaczyć, że w opinii ekspertki, Księżna Kate i tak była lepiej przygotowana niż inne przyszłe żony książąt. Zanim zaręczyli się, Kate i William spotykali się od około ośmiu lat. Bez wątpienia, to sporo w porównaniu z rodzicami Williama, czy chociażby Meghan Markle i Księciem Harrym.

Wydaje się, iż przez te lata Księżna Kate mogła zacząć rozumieć, co oznaczałoby dla niej dołączenie do brytyjskiej rodziny królewskiej. Przede wszystkim, miała więcej czasu, aby pomyśleć, czy ślub z księciem i wynikająca z tego utrata prywatności, to ta rzecz, której chce.

Catherine Mayer zwróciła uwagę na kluczowy moment, jakim było rozstanie pary w 2007 roku. Zdaniem dziennikarki wtedy wtedy Middleton mogła upewnić się, że naprawdę chce zostać żoną Księcia Williama. Zresztą, sama Księżna Kate wyznała w jednym z wywiadów, iż dzięki tym kilku miesiącom rozłąki, stała się o wiele silniejsza.

Źródło: Express

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.