TVN powraca z ulubionym serialem milionów widzów? Wszystko na to wskazuje!

TVN

Samoizolacja sprawiła, że coraz częściej sięgamy po pilota od telewizora. Właśnie dlatego decyzja TVN o zaprzestaniu emitowania nowych odcinków uwielbianych seriali wywołała ogromne poruszenie. 

Chwilowy przestój w serialowych nowościach wielu stacji telewizyjnych spotkał się z wielkim oburzeniem wśród widzów. Trwająca pandemia przez dłuższy czas uniemożliwiła nagrywanie kolejnych odcinków „Chyłka – kasacja”, „Ukryta prawda”, „Na wspólnej” oraz popularnego na TVN7 serialu „Zakochani po uszy”. Jednak dzisiejszy wpis TVN w mediach społecznościowych sugeruje, że na ekranach zobaczymy niedługo jeden ze znanych seriali.

TVN wznawia emisję?

Rząd systematycznie znosi wprowadzone obostrzenia. Dzięki temu część aktorów w ostatnich dniach mogła powrócić na plany filmowe. Oficjalnie wiemy, że między innymi Magda Gessler, Julia Wieniawa czy Barbara Kurdej-Szatan już kilkukrotnie pojawili się w pracy. Jednak na premierowe odcinki uwielbianych seriali TVN będziemy jeszcze musieli zaczekać. Ze względu na to, że pandemia oraz restrykcje „zamroziły” na jakiś czas pracę nad serialami, wrócą one z nowymi odcinkami prawdopodobnie dopiero po wakacjach.

Jednak pojawiła się również dobra wiadomość. Stacja w swoich mediach społecznościowych zorganizowała głosowanie. Internauci mają wybrać serial za którym najbardziej tęsknią. Do wyboru są cztery seriale: „BrzydUla”, „Magda M”, „Przepis na życie” i „Prawo Agaty”.Większość osób bardzo entuzjastycznie odniosła się do pomysłu stacji TVN. W komentarzach znajdziemy decyzję widzów dotyczącą powyższych seriali, jak również propozycje innych, które niegdyś były emitowane.

Internauci podejrzewają, że stacja może chcieć przywrócić któryś z nich na antenę. Byłaby to swego rodzaju rekompensata TVN za brak możliwości oglądania premierowych odcinków aktualnych seriali. Nie jest to rozwiązanie idealne i z pewnością nie zastąpi uwielbianych programów. Jednak taki „powrót do przeszłości” będzie miłym wspomnieniem dawnych, kultowych seriali.