Katarzyna Dowbor załamana. Nie wyobrażała sobie tego w najczarniejszych snach

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor to wielka postać. Na szklanym ekranie pojawia się od blisko 40 lat, ciesząc się niezmiennie ogromną popularnością. Dowbor uważana jest za niezwykle naturalną osobę, której show-biznes nie namieszał w głowie. Świadczyć o tym mogą jej szczere wywiady, w których opowiadała chociażby o swojej chorobie, czy trudach życia codziennego. Tym razem gwiazda Polsatu, a wcześniej także TVP, jest załamana. Takiej sytuacji nie wyobrażała sobie nawet w najczarniejszych snach.

Katarzyna Dowbor załamana, pomogą jej organy ścigania?

Dowbor to postać doskonale znana z ekranów telewizyjnych. Pierwsze kroki w swojej bogatej karierze stawiała w Telewizji Polskiej. W TVP prowadziła między innymi Pytanie na Śniadanie. Występowała też na antenie radiowej, w filmach, czy była konferansjerką podczas wielkich imprez. Aktualnie Katarzyna Dowbor związana jest z telewizją Polsat, gdzie prowadzi uwielbiany przez milionów Polaków program Nasz nowy dom. Wraz z ekipą remontową w 5 dni przywraca godziwe warunki życia w mieszkaniach, czy domach, gruntowanie remontując dobytek potrzebujących rodzin.

Mimo wielkiego serca Katarzyna Dowbor musi być czujna. Oszuści nie mają żadnych skrupułów, a pozbawieni jakiegokolwiek sumienia atakują nawet takie osobistości świata telewizyjnego. Dowbor jest załamana, ale ostrzega także swoich fanów, którzy mogą wpaść w niemałą pułapkę.

W Internecie pojawiły się reklamy produktu Germitox na pozbycie się pasożytów z organizmu. W tych reklamach bezprawnie wykorzystano mój wizerunek i nazwisko – alarmuje Katarzyna Dowbor

Jak powszechnie wiadomo, osoba Katarzyny Dowbor wzbudza olbrzymie zaufanie społeczne. Stąd też różni oszuści, posługując się jej wizerunkiem, próbują dorobić się na tym. Dlatego też gwiazda ostrzega fanów, by nie dali się nabrać.

Nigdy nie reklamowałam żadnego produktu na pasożyty i nie udzielałam żadnego wywiadu – podkreśla Dowbor.

Aktorka zaapelowała też do fanów, by uważali na produkty niewiadomego pochodzenia. Czasem zamiast pomóc, potrafią one wyrządzić zdecydowanie więcej krzywdy dla naszego organizmu. Z pewnością Germitox można uznać za produkt niewiadomego pochodzenia, zwłaszcza, kiedy producent bezprawnie wykorzystuje wizerunek Katarzyny Dowbor w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i wprowadzenia klientów w błąd.