Te zdjęcia Marty Manowskiej robią furorę w sieci. Internauci mówią o skandalu

Marta Manowska furora

Marta Manowska budzi ogromną sympatię Polaków w różnym wieku. Z pewnością, zawdzięcza to udziałowi w takich hitach TVP jak „Rolnik szuka żony”, czy też „Sanatorium miłości”. Nie tak dawno, dziennikarka wywołała prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Wszystko z powodu niezwykłych fotografii.

Marta Manowska niczym Marylin Monroe

Gwiazda telewizji publicznej opublikowała z pozoru zwykłe czarno-białe zdjęcia. Niewątpliwie, prezenterka wygląda na tych zdjęciach nieco inaczej niż na co dzień.

Fotografie, o których mowa, są utrzymane w oryginalnej stylistyce. Patrząc na nie, możemy poczuć klimat minionego wieku. Natomiast Marta Manowska prezentuje się jak XX-wieczna gwiazda filmowa.

ZOBACZ TEŻ: Odważnie nagranie Julii Wieniawy. Tak dużo jeszcze nigdy nie pokazała

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Jak nie trudno się domyśleć, fotografie wywołały lawinę komentarzy. Trzeba przyznać, że w większości są one bardzo pozytywne. Można wręcz powiedzieć, iż gwiazda TVP zrobiła furorę w mediach społecznościowych.

Przytoczmy kilka opinii zachwyconych użytkowników Instagrama: „Bomba🔥”, „Jak zywcem z lat 80! Ekstra 🔥”, „Ale sztos! 😍”, „O…nie…każda rola pasuje tej twarzy🙏🙏🙏urodzona artystka…to chyba za mało powiedziane💙🙏💙🙏”, „Każde zdjęcie ma to coś w sobie ślicznie ❤️🔥”.

Wiele osób zauważyło podobieństwo popularnej prezenterki do gwiazd filmowych XX wieku: „Czarująco..niczym Rita Hayworth ❤”, „@martamanowska myślałam, że to Marilyn Monroe👍😁”, „Po prostu Marylin Monroe.. 🌟 Pozdrawiam cieplutko 🤗🌞”.

Co ciekawe, komentarza doczekał się nawet opis jednego ze zdjęć. Popularna dziennikarka napisała: „Dlaczego te zdjęcia dotąd nie ujrzały światła dziennego?🖤😁”. W odpowiedzi internauci wyrazili zdziwienie, a nawet stwierdzili, że: „To skandal, że nie ujrzały 😎”. Rzeczywiście musimy przyznać, że to nieprawdopodobne, iż fotografie, na których gwiazda „Sanatorium miłości” prezentuje się tak znakomicie, nie pojawiły się w mediach wcześniej.

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x