Izabella Krzan zakochana? Po tym zdjęciu ruszyła lawina pytań

izabella krzan
Izabella Krzan

Izabella Krzan jest aktualnie  jednym z najgorętszych nazwisk w TVP. Była Miss Polonia, a obecnie prezenterka Koła Fortuny robi furorę także w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia, a na jej koncie w błyskawicznym tempie przybywa fanów. Teraz jednak obserwatorzy Izabelli Krzan zastanawiają się, czy ich ulubienica jest zakochana. Wszystko przez jedno zdjęcie.

Izabella Krzan zakochana?

Najmłodsi fani mogą nie wiedzieć, ale Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. To napędziło jej karierę. Szybko trafiła do TVP, gdzie dostała kilka programów, a obecnie jest prezenterką Koła Fortuny. Norbi prowadzi show Telewizji Polskiej, a Krzan odsłania kolejne literki na multimedialnej tablicy.

Fani bacznie obserwują Krzan nie tylko na szklanym ekranie, ale również w jej mediach społecznościowych. Izabella Krzan najbardziej aktywna jest na Instagramie, gdzie raz po raz dzieli się z fanami wieloma łakomymi kąskami.

Tym razem wrzuciła zdjęcie, które na pierwszy rzut oka wygląda normalnie. Fani zwrócili jednak na uwagę, co Izabella Krzan trzyma w rękach. Ruszyła gigantyczna lawina spekulacji. Czy gwiazda TVP oraz była Miss Polonia jest znów zakochana?

Przypomnijmy, że w styczniu 2019 roku Krzan rozstała się ze swoim partnerem, siatkarzem Michałem Filipem. Co ciekawe, mało kto wie, ale Izabella również w młodości trenowała siatkówkę.

Kliknij i czytaj dalej, a także zobacz zdjęcie.