Julia Wieniawa przeszła samą siebie? Odważne nagranie krąży po Internecie. Tak wiele jeszcze nie pokazała

Julia Wieniawa zdjęcie
Julia Wieniawa kusi na plaży

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Młoda gwiazda wielokrotnie chwaliła się odważnymi zdjęciami, czy ujęciami. Jednak tak wiele, jak teraz jeszcze nie pokazała.

Julia Wieniawa na odważnym nagraniu

Niegdyś najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia w Telewizji Polskiej, gdzie wielką karierę zrobiła dzięki serialowi Rodzinka.pl, a obecnie aktorka Zawsze warto kolejny raz rozgrzała atmosferę wokół własnej osoby do czerwoności.

Julia Wieniawa wrzuciła do sieci nagranie, na którym z samego rana paraduje w satynowym szlafroku. Problem w tym, że ubiór spłatał niezłego figla (a kto wie, może to było celowe?) i fani zobaczyli za dużo. Głęboki dekolt, a także przebijająca pierś robi furorę w sieci.

To kolejny kontrowersyjny materiał, którym Julia Wieniawa podzieliła się ze swoimi fanami. Obserwatorzy gwiazdy na Instagramie, czy TikTok’u są mocno podzieleni. Jedni cieszą się, że Wieniawa ma tak duży dystans do siebie i odważnie prezentuje bądź co bądź, dopracowane do perfekcji ciało. Inni z kolei mają dość. Zarzucają aktorce wulgarność.

Czy Was też razi głęboki dekolt, czy prześwitujące piersi, które coraz częściej można podziwiać w social mediach Julii Wieniawy?

Kliknij, aby przejść dalej i zobaczyć nagranie z Wieniawą