Wiktoria Gąsiewska wyśmiana. Wszystko z powodu jednej rzeczy

Wiktoria Gąsiewska wyśmiana

Wiktoria Gąsiewska na własnej skórze przekonała się, jak okrutni mogą być internauci. Młoda aktorka pochwaliła się ważnym dla siebie wydarzeniem, tymczasem, część osób wyśmiała ją, zwracając uwagę na jedną rzecz.

Wiktoria Gąsiewska obiektem żartów

Niedawno gwiazda TVP poinformowała w mediach społecznościowych o nowym wyzwaniu, którego się podjęła. Chodzi o nawiązanie współpracy z firmą, sprzedającą plecaki: „Jestem kreatywną duszą, dlatego z radością przyjęłam zaproszenie do współpracy od marki @beuniqbackpacks dla której zaprojektowałam 2 unikatowe kolekcje”. Wiktoria Gąsiewska nie ukrywa radości z tego powodu.

W związku z tym, młoda aktorka umieściła fotografię, pokazującą jeden ze swoich autorskich plecaków. Jednocześnie Wiktoria Gąsiewska zapytała fanów o opinię na jego temat: „Jak Wam się podoba zaprojektowany przeze mnie plecak? ☺️”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ?Wiktoria Gąsiewska? (@wiktoria_gasiewska)

Część użytkowników Instagrama rzeczywiście zainteresowała się plecakiem. Trzeba przyznać, że pojawiły się dość zróżnicowane oceny projektu gwiazdy „Barw Szczęścia”: „Ale piękny plecak ?”, „projekt oczywiście bardzo ładny. wydaje mi się jednak, że obecnie dziewczyny (nastolatki) noszą do szkoły raczej torby niż plecaki”, „Świetny jest!?”, „Nie podoba mi się nie lubię kolorowych suwaków,kojarzy mi się to z plecakiem dla nastolatka albo dziecka,a jeśli chodzi o wzor to nic nadzywczajnego?”. Póki co, Wiktoria Gąsiewska nie skomentowała tych opinii.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel opowiedziała historię z przeszłości. Aż ciężko w to uwierzyć

Trzeba jednak podkreślić, że wiele osób nie było zainteresowanych plecakiem, ale czymś innym, co zobaczyli na fotografii. Mianowicie, ich uwagę przyciągnęły stopy aktorki: „Ale stopy wielkie XDD”, „Ale duże stopy ?”, „Od takich stóp to tylko po jajach dostać”, „a stopy ale długie !?.. to dobrze !???”. Jak widać, internauci uczynili tą część ciała Wiktorii obiektem, nieco złośliwych, żartów.

Prawdopodobnie, Wiktoria Gąsiewska czuje dyskomfort. W końcu chciała się pochwalić ważnym wydarzeniem ze swojego życia, a niektórzy użytkownicy popularnego portalu ją wyśmiali. Wydaje się, że całą sytuację bardzo dobrze podsumował jeden z internautów: „Nie no chciała wstawić dziewczyna zdjęcie a połowa komentarzy o jej rozmiarze buta a druga o znaczeniu tatuażu ?”.

Źródło: Instagram