Biedronka wprowadza zmiany. Nowe stroje w kolorystyce znanego owada to HIT

Biedronka

Przez wiele lat pracownicy sieci sklepów Biedronka musieli nosić na sobie z góry narzucone stroje w odcieniu zieleni. Dzięki nim byli rozpoznawani pośród klientów w sklepach oraz reklamowali swoją firmę. Jednak już niedługo wszyscy pracownicy będą musieli upodobnić się do owada z logo sklepu.

Wbrew pozorom nowe stroje dla pracowników wyglądają naprawdę świetnie! Dotychczasowa kolorystyka ubrań rzucała się w oczy, jednak nie nawiązywała do nazwy sieci. Jednak już niedługo ma się to zmienić. Nowe stroje w odcieniach czerwonego oraz czarnego wyglądają fantastycznie, a pracownicy z pewnością będą zadowoleni.

Zielone uniformy przestają obowiązywać w sieci Biedronka

Pierwsi kasjerzy, kierownicy i zastępcy otrzymali już swoje nowe stroje. Pracownicy Biedronki mogą cieszyć się nowymi uniformami w Wyszkowie, Białymstoku oraz od dziś również w Warszawie. W następnych tygodniach czerwono-czarne ubrania trafią do kolejnych placówek sieci należącej do Jeronimo Martins.

Dotychczasowe koszulki nie cieszyły się uwielbieniem wśród kasjerów. Jednak trzeba przyznać, że bardzo wyróżniały pracowników sklepu wśród klientów. Mimo to Biedronka zdecydowała na kolosalne zmiany w uniformach. Już niedługo wszyscy pracownicy będą nosić koszulki w kolorze czerwieni z czarnym logiem Biedronki lub całe czarne z czerwonym logiem. Kierownicy otrzymają czarne, eleganckie koszule, a zastępcy kierowników koszulki polo. Ponadto zielone fartuchy, które kasjerzy przewiązywali w pasie również odchodzą w niepamięć na rzecz czarnych w kropki. Każdy element z nowych zestawów prezentuje się nie tylko ładnie, a wręcz bardziej elegancko i poważnie.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Urząd Skarbowy stawia sprawę jasno. Trzeba płacić

Biuro prasowe sieci sklepów Biedronka określa co będzie zawierał zestaw dla każdego pracownika:

„Wszyscy zatrudnieni w sklepach otrzymają zestawy, w skład których wchodzić będą: koszulki polo (bądź koszule dla kierowników), czerwone bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy i czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami. Co ważne, na życzenie zatrudnionych w Biedronce pań komplety będą w dwóch wersjach: damskiej i męskiej.”

Biedronka

źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Pracownicy bardzo entuzjastycznie odnoszą się do pomysłu ze zmianą uniformów. W końcu plany dotyczące wymiany strojów pracowników sieci sklepów Biedronka powstały już w 2018 roku. Od tego czasu wprowadzono wiele zmian zarówno w kolorystyce jak i ogólnym wyglądzie ubrań. Dopiero teraz rozpoczęto je sukcesywnie wdrażać do poszczególnych sklepów. Sieć zakłada dostarczenie strojów wszystkim pracownikom do końca wakacji.