Kaczyński usłyszał okrutne słowa w Sejmie. Kto je wypowiedział?

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

Aż trudno w to uwierzyć. Dariusz Matecki, radny Prawa i Sprawiedliwości ze Szczecina, ujawnił słowa, które podczas posiedzenia Sejmu ktoś skierował do Jarosława Kaczyńskiego. Kto to zrobił?

Media rozpisują się o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który podczas posiedzenia Sejmu użył bardzo mocnych słów w stronę posłów opozycji. Poirytowany lider partii rządzącej – w wyniku ostrej wymiany zdań – określił swoich politycznych adwersarzy mianem „chamskiej hołoty”.

W sieci zawrzało. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, które nie pozostawiają suchej nitki na Kaczyńskim. Wielu z internautów uważa bowiem, że lider partii rządzącej nie powinien posługiwać się takim słownictwem podczas politycznej debaty.

Okazuje się jednak, że w trakcie wspomnianego posiedzenia doszło do innej, równie skandalicznej sytuacji.

Okrutne słowa w stronę Kaczyńskiego. Kto je wypowiedział?

Wspomnianą sytuację opisuje Dariusz Matecki, szczeciński radny PiS. Młody polityk zamieścił w serwisie Twitter wpis, gdzie ujawnił, iż ktoś – nie wyjaśnia kto – w okrutny sposób zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego.

„Ten kto krzyknął na sali sejmowej „Zadzwoń do brata” do Jarosława Kaczyńskiego to najlepszy przykład, że określenie „chamska hołota” jest zdecydowanie zbyt delikatne” – napisał Matecki.

Kto skierował wspomniane słowa do Kaczyńskiego? Tego nie wiadomo. Nie zmienia to jednak faktu, że to poniżej jakiejkolwiek krytyki…