Julia Wieniawa na zdjęciu w mokrej koszulce. Uwagę przyciąga jedno miejsce

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa w mokrej koszulce

Dzieje się! Julia Wieniawa na kolejnym zdjęciu, które wywołuje lawinę komentarzy. Młoda aktorka, znana z ról w takich serialach, jak Rodzinka.pl, czy Zawsze warto, kolejny raz stała się obiektem szerokiej dyskusji. Wszystko przez zdjęcie w mokrej koszulce, którym Wieniawa postanowiła się podzielić z fanami, za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Julia Wieniawa już nie pierwszy raz wywołała ogromną dyskusję. Ba, można powiedzieć, że w jej social mediach dzieje się od zawsze. Młoda gwiazda doskonale wie, jak podgrzać atmosferę wokół własnej osoby. Zdjęcia w kusych spódniczkach, odważne wyginanie ciała podczas ćwiczeń jogi, czy szlafrok, odsłaniający znaczną część piersi. To wszystko, tylko w ostatnich tygodniach, fani mogli podziwiać na Instagramie Julii Wieniawy.

Tym razem znów jest ciekawie. Dzisiaj jednak to nie Julia Wieniawa jest autorką zdjęcia, o którym mówią wszyscy. Fotka „grzeje” z dwóch powodów. Po pierwsze Wieniawa jest na niej w mokrej koszulce, a po drugie, ujawniła pewną informację, na którą fani z wytęsknieniem czekali od wielu tygodni.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ ZDJĘCIE W MOKREJ KOSZULCE, O KTÓRYM PISZEMY

Co sądzicie o zdjęciu, które Julia Wieniawa zamieściła na Instagramie? Cieszycie się z takiego obrotu sprawy? Z pewnością, jak zwykle, zdania są podzielone. Jedni chwalą aktorkę, a inni stali się wręcz nagminnymi hejterami. Wieniawie zarzuca się brak profesjonalizmu, zbyt częste reklamowanie marnej jakości produktów, czy wulgarne odsłanianie własnego ciała. Dlatego warto zapytać, co o tym sądzicie? Czy podoba się Wam styl, w którym Julia Wieniawa komunikuje się ze swoimi fanami?

źródło: Newsbook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Książę Karol w szczerych słowach o swojej chorobie
  2. Marta Manowska nie dowierza w to, co się wydarzyło. Fani jednak już składają gratulacje
  3. Zaskakująca historia Roksany Węgiel. O tym mało kto wiedział
Piotr Pawlak
Różne tematy, od show-biznesu, przez politykę, a na sporcie kończąc. Lubię docierać tam, gdzie inni nie mają odwagi zaglądać.