Marcelina Zawadzka przekazała nowinę. Internauci trzymają kciuki

Marcelina Zawadzka ważna wiadomość

Niewątpliwie, Marcelina Zawadzka zaskoczyła swoim wpisem na Instagramie. Nieoczekiwanie, była Miss Polonia ogłosiła radosną wiadomość. Co oczywiste, internauci natychmiast zaczęli pisać komentarze. W rezultacie, pojawiły się kciuki uniesione w górę, życzenia powodzenia.

Marcelina Zawadzka stoi przed trudnym wyzwaniem

Przypuszczalnie, dla większości Polaków Marcelina Zawadzka to delikatna blondynka o nieprzeciętnej urodzie. Tymczasem, okazuje się, iż ta z pozoru krucha kobieta, ma całkiem męskie zainteresowania.

Co ciekawe, jedną z pasji prezenterki TVP są szybkie samochody. To właśnie z nimi wiążę się wiadomość, którą Marcelina Zawadzka przekazała na Instagramie.

Jak widać, piękna dziennikarka lubi szybko jeździć samochodem. Mało tego, swoje umiejętności chętnie sprawdza na rajdach samochodowych. Prawdopodobnie, nie spodziewaliście się tego po byłej Miss Polonii.

Z pewnością, użytkownicy Instagrama z zadowoleniem przyjęli nowinę, którą przekazała gwiazda TVP: „Super 😀👍”, „Wooow aleee czaaaad 🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”. Pod wpisem pojawiły się, przede wszystkim, liczne komentarze. W większości były to słowa wsparcia: „Trzymam ✊ Powodzenia”, „Trzymam kciuki!✊ Na pewno świetnie sobie poradzisz 😚❤️”, „Trzymam ✊POWODZENIA walcz odważna kobieto 👍”, „Cześć Marcela trzymam za ciebie mocno kciuki w rajdzie żebyś zdobyła podium tego rajdu”.

Niektórzy internauci zastanawiali się, czy Marcelina Zawadzka wystartuje Lamborghini, które znalazło się na zdjęciu, dołączonym do jej wpisu: „Pojedziesz tym samochodem?”

A Wy jesteście zaskoczeni nietypowym zainteresowaniem gwiazdy TVP? Spodziewaliście się, że prezenterka uczestniczy w wyścigach samochodowych?

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.