Tomasz Lis skomentował ataki na Trzaskowskiego. Jednym zdaniem podbił internet

Tomasz Lis
Tomasz Lis, fot. Youtube

Tomasz Lis nie ukrywa swoich sympatii politycznych. Na jego przychylność w żadnym razie nie mogą liczyć przedstawiciele obecnej władzy. Natomiast Rafał Trzaskowski i ludzie z jego frakcji – już jak najbardziej.

Twitter po raz kolejny zawrzał po wpisie Tomasza Lisa. Szef polskiej edycji „Newsweeka” często komentuje poczynania Prawa i Sprawiedliwości w niezbyt parlamentarnym tonie. Tym jednak razem pokusił się o wytrawną uszczypliwość. Takie wpisy Twitter lubi najbardziej.

Tomasz Lis skomentował ataki na Trzaskowskiego – obrywa m.in. Szumowski

PiS broni się w kampanii wyborczej m.in. tym, że Rafał Trzaskowski może stanowić zagrożenie dla polskich rodzin. Jak bowiem wiadomo, obecny prezydent Warszawy opowiada się za wczesną edukacją seksualną polskich dzieci. Zdaniem przedstawicieli i zwolenników konserwatywnej władzy – takie pomysły mogą ułatwiać działanie na przykład pedofilom.

Do tak postawionych zarzutów odniósł się na Twitterze Tomasz Lis. Zdaniem publicysty owszem – Rafał Trzaskowski jest zagrożeniem, ale tylko dla rodzin powiązanych z obozem rządzącym.

„Trzaskowski zagraża polskim rodzinom- najbardziej Dudów, Szumowskich, Morawieckich, Biereckich i Karnowskich” – przekazał Lis. Ta opinia niezwykle przypadła do gustu followersom redaktora naczelnego „Newsweeka”. W niespełna godzinę wpis zyskał niemal dwa tysiące „serduszek”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  1. Podczas wiecu Andrzeja Dudy, uwagę przykuła jedna rzecz
  2. Prognoza pogody nie napawa optymizmem. To będzie jak piekło
  3. Urząd Skarbowy zaciera ręce na pieniądze emerytów
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]