Katerina Kowalczuk z serialu „Zniewolona” zaniepokoiła fanów

Gwiazda Zniewolona zaniepokoila ludzi

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne serie serialu „Zniewolona”. Tymczasem, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko śledzić aktywność aktorów, odtwarzających główne role w ukraińskim hicie. Jedna z gwiazd produkcji, Katerina Kowalczuk właśnie opublikowała nowe zdjęcia. Po ich obejrzeniu, fani aktorki zaczęli się nieco niepokoić.

Gwiazda serialu „Zniewolona” ma jakiś problem?

Przypomnijmy, iż Katerina Kowalczuk, dzięki udziałowi w produkcji „Zniewolona”, stała się  niekwestionowaną ulubienicą polskich widzów. Jednak, co nie jest tajemnicą, aktorce marzy się kariera z oceanem, w Hollywood.

Ponieważ aktorka należy do osób ambitnych, wydaje się, że jej amerykański sen zaczyna się powoli ziszczać. Gwiazda serialu „Zniewolona” przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje przy filmie science fiction.

Jednak wielbiciele aktorki poczuli obawę, czy aby na pewno u Kateriny wszystko w porządku. Wiążę się to ze zdjęciami, które gwiazda produkcji „Zniewolona” właśnie umieściła na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

Obok zdjęcia Kowalczuk napisała: „Sukces nie jest końcem, porażki nie są rozstrzygające, liczy się tylko odwaga, aby podążać dalej obraną drogą”. Te piękne słowa gwiazdy serialu „Zniewolona” zaniepokoiły internautów.

Podobnie jak czarno-białe zdjęcia Kateriny Kowalczuk. Niektórzy dopatrzyli się nawet, iż aktorka produkcji „Zniewolona” ma łzy w oczach: „Dlaczego płaczesz? Nie płacz❤️”. Jeszcze inni pocieszali gwiazdę: „Katia nie smuć się, wszystko będzie dobrze!”.

Póki co, Katerina nie odpowiedziała na wpisy zaniepokojonych użytkowników Instagrama. Być może, gwiazda nie ma żadnego problemu. Wydaje się, iż opublikowane fotografie mogą nie mieć żadnego ukrytego sensu, odnoszącego się do życia prywatnego aktorki.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stany Zjednoczone relokują wojsko. Rosja może ruszyć na Europę?
  2. Ola Ciupa kusi biustem. Jest na co popatrzeć!
  3. Marta Manowska nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło. Fani już ślą gratulacje
Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.