Andrzej Piaseczny podpadł fanom. „Bardzo się zawiodłam”

Andrzej Piaseczny podpadł fanom

Swoim najnowszym wpisem Andrzej Piaseczny ironicznie skomentował naszą polską rzeczywistość w dobie pandemii COVID-19. Jednakże nieoczekiwanie pojawiły się komentarze, atakujące piosenkarza za jego rzekome zaangażowanie polityczne.

Andrzej Piaseczny zrobił to „niepotrzebnie”

Trzeba przyznać, iż popularny wokalista należy do osób, które potrafią celnie podsumować to, co się wokół nas dzieje. Mało tego, Andrzej Piaseczny czyni to w sposób kulturalny, jednakże uszczypliwy i nie pozbawiony ironii.

Taki właśnie jest jego ostatni wpis na Instagramie. Andrzej Piaseczny odnosi się w nim do obecnej sytuacji w Polsce, a konkretnie do luzowania obostrzeń. Piosenkarz pół żartem, pół serio odwołuje się do ponownej możliwości organizowania wesel.

Jak widać, Andrzej Piaseczny obawia się, że obostrzenia mogą powrócić na jesień. A to oznaczałoby dla wokalisty odwołanie zaplanowanych koncertów i spotkań z fanami.

Co ciekawe i zaskakujące, pod postem pojawiły się komentarze dotyczące nieco innego tematu. Otóż użytkownicy Instagrama zaczęli komentować rzekome poparcie, jakiego udzielił Andrzej Piaseczny jednemu z kandydatów na prezydenta Polski. Trzeba przyznać, że raczej nie były to miłe słowa.

Piasek daj sobie spokój z głosowaniem na Trzaskowskiego…..szkoda głosu!

Szkoda tylko oddawać głos na kogoś kto nie potrafi zarządzać stolicą,a co dopiero całym krajem.😮

Przypuszczam,że większość celebrytów….,może ci z W-wy….Niestety ,ale zwykłym mieszkańcom Warszawy tak dobrze w stolicy rządzonej przez Trzaskowskiego się nie żyje.

Polityki nie mieszaj w kariere🤘

Bardzo zawiodłam się widząc poparcie dla tego kandydata, smutne ale każdy ma prawo głosować na kogo chce. Z bólem serca ale staram się oddzielić politykę od muzyki i nadal szanuje Pana Andrzeja za jego twórczość i patrzę na niego przez ten pryzmat a nie poglądy polityvzme

Ja Piaska również szanuję bo to fajny facet i moja sympatia do niego się nie zmieni.Wkurza mnie jednak jak widzę poparcie dla kandydata,który jedt nijaki,bez charakteru.On nic nie zrobiłdla zwykłych mieszkańców stolicy,unika ważnych tematów.Wszystko jest nieważne bo to kandydat KO i faworyt niektórych mediów,celebrytów.

Póki co, Andrzej Piaseczny nie ustosunkował się do tych komentarzy. Czy rzeczywiście znany piosenkarz popiera kandydata Koalicji Obywatelskiej? Nam nie udało się odnaleźć żadnych dowodów potwierdzających tę tezę.

Źródło: Instagram