Marta Manowska zdradza szczegóły kultowego programu

Marta Manowska ujawniła kulisy show

Bezsprzecznie, Marta Manowska budzi powszechną sympatię wśród Polaków. Być może z tego powodu gwiazda ma z nimi bardzo dobry kontakt. Do tego celu wykorzystuje chociażby media społecznościowe. Ostatnio, znana dziennikarka ujawniła za ich pośrednictwem, kulisy popularnego programu „Rolnik Szuka Żony”.

Marta Manowska zdradza szczegóły

Przypomnijmy, że popularna dziennikarka jakiś czas temu informowała o powrocie na plan programu „Rolnik Szuka Żony”. Co ciekawe, Marta Manowska nie poprzestała tylko na zdawkowej informacji. Przypuszczalnie, ku radości widzów, gospodyni show napisała kilka słów, o tym jak wygląda praca na planie hitu TVP.

Trzeba przyznać, że Marta Manowska nie ma lekko. Świadczy o tym post, który niedawno opublikowała. Przykładowo, dowiadujemy się z niego, że chociaż w telewizji publicznej kobieta uchodzi za gwiazdę, to nie ma co liczyć na pięciogwiazdkowe hotele.

Co ciekawe, ze słów dziennikarki wynika, że ta wcale tego nie potrzebuje. Bez wątpienia, jej wpis pokazuje, że Marta Manowska, przede wszystkim, ceni sobie kontakt z uczestnikami programu „Rolnik Szuka Żony”.

Internauci uwielbiają dziennikarkę

Niewątpliwie, ten jeden post na Instagramie wystarczył, aby posypały się serdeczne komentarze w stronę gwiazdy. Ludzie docenili głównie szczerość, życzliwość i prostolinijność Marty Manowskiej.

Wystarczy spojrzeć na te dobre Oczy Marty, bez pozy, bez sztuczności, samo dobro i życzliwość w spojrzeniu 💞💞💞🌞🍀

Uwielbiam jak jest Pani w podróży,to z tego pewnie urodzi się coś pięknego…Pozdrawiam 💚

Jest Pani super kobietą Pani Marto!
Niedawno poraz pierwszy oglądałam II edycje Sanatorium Miłości ❤️
Nie wyobrażam sobie innej osoby prowadzącej ! 😍Umie Pani złapać taki świetny kontakt z ludźmi 😊 cudownie się oglądało 🙂 z uśmiechem na ustach 🥰 pozdrawiam 🙂🙂

Na zakończenie, warto zadać kilka pytań. Podzielacie zdanie internautów? Uważacie, że rzeczywiście Marta Manowska umie nawiązywać kontakt z ludźmi, a do tego nie pozuje na wielką gwiazdę? A może zdziwiły Was szczegóły dotyczące kulis programu?

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x