Agata Duda nigdy o tym nie wspominała. Na jaw wyszły jej rodzinne sekrety

Agata Duda
Agata Duda

Agata Duda w opinii publicznej wzbudza wiele kontrowersji. Obywatele zarzucają jej, że milczy w najważniejszych kwestiach, zamiast zabrać głos. Ona jednak tylko wiernie towarzyszy swojemu mężowi, nie wtrącając się w sprawy państwa. Często porównuje się ją do poprzednich żon prezydentów, a dostrzeżone różnice są naprawdę ogromne. Nie tylko w kwestiach politycznych Pierwsza Dama nieprzerwanie milczy. Okazuje się, że jej sprawy rodzinne nie mają się najlepiej, o czym również głośno się nie mówi. Na jaw wyszły sekrety rodziny Kornhauser. 

Agata Duda rzadko zabiera głos w jakichkolwiek sprawach, dlatego chyba nikogo nie dziwi fakt, że o swoim prywatnym życiu również milczała. Okazuje się jednak, że tam dzieje się tyle, że gdyby tylko zechciała o tym opowiedzieć, to na pewno zaciekawiłaby wszystkich słuchaczy. Jej młodszy brat Jakub postanowił wypowiedzieć się na temat swoich relacji z siostrą. Z jego wypowiedzi wynika, że nie ma między nimi rodzinnej więzi, a wręcz przeciwnie. Podzieliły ich różniące się poglądy na istotne tematy.

Agata Duda i relacje z rodziną

Mężczyzna kiedyś w jednym z wywiadów opowiedział o tym, że jego 12 lat starsza siostra wyprowadziła się z domu, kiedy on był jeszcze małym chłopcem. Z pewnością duża różnica wieku przyczyniła się w jakiś sposób do tego, że między nimi nie udało się nawiązać głębszej więzi. Dziś widują się raczej rzadko, przeważnie na rodzinnych uroczystościach.

Jakub Kornhauser odważnie wypowiada się na temat swoich poglądów. Mężczyzna absolutnie nie zgadza się z partią rządzącą i twierdzi, że Andrzej Duda męczy się na swoim stanowisku. Pokusił się również o stwierdzenie, że mąż jego siostry wraz ze swoją partią nagminnie łamią prawo. Powiedział, że wcale nie zdziwiłoby go, gdyby prezydent stanął przed Trybunałem Stanu. Ojciec Pierwszej Damy także nie popiera działań męża swojej córki. Agata Duda zatem nie ma najłatwiejszej sytuacji w swoim rodzinnym domu.