Klienci PKO BP, mBank i Santander w pośpiechu wypłacają pieniądze? Powód zdumiewa

Pieniądze PKO BP Santander Bank Polska mBank

Czy klienci PKO BP, mBank i PKO BP w pośpiechu wypłacają pieniądze? Oficjalnych informacji na ten temat próżno szukać. Pojawiły się jednak doniesienia na temat zaniepokojenia wśród wielu Polaków. Bynajmniej nie jest one spowodowane działaniami Banków.

Jak się okazuje, to rządzący najbardziej niepokoją dzisiaj obywateli, którzy sukcesywnie i uczciwie powiększają swój majątek. Jeden z najnowszych projektów Ministerstwa Sprawiedliwości dosłownie wgniata w fotel.

Pieniądze Polaków na celowniku rządu – bynajmniej nie zagraża im PKO BP, mBank czy Santander Bank Polska

Na NewsCafe.pl, a także m.in. na łamach polskiego Forbesa można przeczytać o skandalicznym projekcie, jaki przedstawił kilka tygodni temu rząd Zjednoczonej Prawicy. Wynika z niego dosłownie, że w oczach państwa wszyscy jesteśmy przestępcami.

Ponadto urzędnik może bez wyroku, na podstawie własnego „widzimisię”, zniszczyć dowolną firmę czy pojedynczego przedsiębiorcę. Nasze pieniądze już wkrótce mogą przestać być bezpieczne. I bynajmniej nie zagrożą im banki, które prowadzą w Polsce najwięcej rachunków i obsługują najwięcej kredytów – jak PKO BP, Santander Bank Polska czy mBank.

Czytaj całość w serwisie NewsCafe.pl

POPULARNE WIADOMOŚCI:

  1. Korzystasz z paczkomatów InPost? Możesz dostać nawet 200 złotych na zakupy
  2. Biedronka wycofała hitowy produkt. Klienci będą wściekli
  3. Dzień Dobry TVN chciało przechwycić gwiazdę TVP. Odmówiła, a powód chwyta za serce
  4. PKO BP podał ważną informację. Zmiany dotyczą wszystkich klientów