Do Magdy Gessler zapuka komornik? Wyciekły wstrząsające informacje

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN
Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje TVN

Magda Gessler od dłuższego czasu przeżywa trudny okres. Większość jej problemów generują klientki i influencerki, które obnażają nie zawsze doskonałą jakość obsługi i produktów w jej restauracjach i cukierniach. Jednakże problemem są również pieniądze, których – jak się okazuje – gwiazda TVN wcale nie ma w nadmiarze.

  • Magda Gessler w opałach, szokujące informacje wyciekły do sieci
  • Gwiazda TVN i autorka Kuchennych Rewolucji przez lata to skrywała
  • Wielu jej fanów może być zaskoczonych tym, czego się dowiedzieli

Wysoki kontrakt w telewizji TVN, a także przychody z akcji promocyjnych i lokali gastronomicznych bez wątpienia pozwoliłyby żyć na dobrym poziomie. Niestety, Magda Gessler w pewnym momencie życia pobłądziła. Zdumiewające informacje przedostały się do opinii publicznej.

Już wiele miesięcy temu informowaliśmy o problemach znanej restauratorki. Nie udało nam się jednak znaleźć potwierdzenia, że udało się je rozwiązać. Nie potwierdzili tego również sami zainteresowani. Ale o co w ogóle chodzi?

Magda Gessler wciąż nie rozwiązała problemu?

Gwiazda TVN nie lubi mówić o swoich prywatnych sprawach. Nie oznacza to jednak, że ludzie, z którymi się zadaje, również stronią od zdradzania mediom tak zwanych smaczków. Temat długu, który Gessler zaciągnęła u jednego ze znajomych, ciągnie się od dłuższego czasu. Końca jednak nie widać, bo gdyby został spłacony, PR-owcy autorki „Kuchennych rewolucji” najpewniej – przynajmniej podprogowo – przekazaliby te wieści do mediów.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Magda Gessler „jak to Magda” (słowa kolegi, który pożyczył jej sporą sumę) nadal nie zdołała zamknąć tego etapu w swoim życiu. Media znów zaczynają interesować się sprawą, a kulinarna celebrytka… milczy. Przeczytaj cały artykuł o problemach Magdy Gessler na NewsCafe.pl

  1. Klienci PKO BP, mBank i Santander w pośpiechu wypłacają pieniądze? Powód zdumiewa
  2. Fatalne wiadomości dla sieci sklepów Lidl. Dyskont ma się czego bać?
  3. Korzystasz z paczkomatów InPost? Możesz dostać nawet 200 złotych na zakupy
  4. Joanna Krupa w gorącej sesji zdjęciowej. Dawno nie prezentowała się tak seksownie!