Przełom ws. Iwony Wieczorek. Na to czekaliśmy 10 lat

Iwona Wieczorek Janusz Szostak

Przełom po 10 latach? Wiele wskazuje na to, że już wkrótce możemy dowiedzieć się, gdzie jest Iwona Wieczorek. Dziennikarz śledczy Janusz Szostak przekazał iście sensacyjne wieści.

Chyba tylko nieliczni mieli nadzieję, że po 10 latach uda się wyjaśnić, co stało się z Iwoną Wieczorek. Nowe informacje dają jednak nadzieję na rozwiązanie jednej z najgłośniejszych zagadek kryminalnych ostatnich lat. Gdzie jest Iwona Wieczorek?

Jak podał dosłownie przed chwilą dziennikarz śledczy Janusz Szostak, na 90 procent wie, gdzie szukać Iwony Wieczorek. Szostak słynie z rzetelnych śledztw prowadzonych na własną rękę. Nie konfabuluje, nie przekazuje niesprawdzonych informacji jako oficjalne. Dlatego też możemy zakładać, że już wkrótce poznamy prawdę.

Przełomowe wieści w sprawie zaginięcia Wieczorek

Przypomnijmy, że 19-letnia wówczas Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku. Początkowo wydawało się, że uda się odnaleźć kobietę stosunkowo szybko. Tym bardziej, że na monitoringu zarejestrowano idącego za nią mężczyznę. Zakładano najczarniejszy scenariusz i wielokrotnie przeczesywano sopockie ogródki działkowe i lasy w poszukiwaniu ciała. Nie trafiono jednak na żaden ślad. Dziś jest szansa na przełom. Co ma dla nas Janusz Szostak?

Otóż na razie dziennikarz nie zdradza szczegółów. Natomiast możemy zakładać, że – tradycyjnie – w najbliższym czasie będzie sukcesywnie przekazywał opinii publicznej kolejne informacje. – Po ostatniej wizycie w Trójmieście jestem co do tego przekonany w 90 procentach – przekazał kilka minut temu na swoim facebookowym profilu Szostak.

Tak odważnych deklaracji przez dekadę nie słyszeliśmy. Zarówno śledczy, jak i inni zainteresowani sprawą bezradnie rozkładali bowiem ręce. Miejmy zatem nadzieję, że Janusz Szostak zdoła wyjaśnić kolejną sprawę.

Iwona Wieczorek Janusz Szostak

  1. Polacy wściekli. Jolanta Kwaśniewska naprawdę to powiedziała
  2. Tęczowe Disco pod Pałacem to prowokacja prawicy? Mamy niezbite dowody na to, że nie
  3. Balcerowicz idzie na wojnę z emerytami? Chce zmieniać ich emerytury
  4. Gessler spali się ze wstydu. O tym miał nie wiedzieć nikt
  5. Tomasz Lis powiedział, kto z opozycji pomaga PiS-owi. Burza na Twitterze