Ola Ciupa w skąpym bikini. „Gorąca laska”, „Dupeczka”

Ola Ciupa w bikini

Ola Ciupa rozgrzała użytkowników Instagrama fenomenalnymi zdjęciami. Modelka ma na sobie skąpe bikini, które podkreśla wszystkie jej atuty. Mężczyźni oszaleli, a kobiety patrzą z zazdrością na niemalże idealne ciało celebrytki.

Ola Ciupa więcej odkryła, niż zakryła

Przez ostatnie dni pogoda jest dla nas bardzo łaskawa. Świeci słońce i jest w miarę ciepło. Takie warunki atmosferyczne skłoniły popularną celebrytkę do opublikowania fotografii, przywołującej na myśl wakacyjne podróże do egzotycznych krajów.

Ola Ciupa podzieliła się z użytkownikami Instagrama zdjęciem wykonanym na gorącej Dominikanie. Przypuszczalnie jest to fotografia z ubiegłego roku, ponieważ z powodu koronawirusa, póki co, podróże lotnicze nie są możliwe.

Ponieważ Ola Ciupa opatrzyła zdjęcie opisem: „Przydałoby się dziś takie orzeźwienie😅💦💦💦”, celebrytka nie mogła umieścić obok innej fotografii niż ta w stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że modelka prezentuje się zjawiskowo. Prawdopodobnie, mało kto zwrócił uwagę na przejrzystą wodę i tropikalny las za plecami kobiety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Przydałoby się dziś takie orzeźwienie😅💦💦💦

Post udostępniony przez Dj SLAVIC🎧👱🏻‍♀️🖤🎵 (@ola_ciupa)

Bez wątpienia Ola Ciupa w białym bikini wywołała falę komentarzy. Pojawiły się komplementy. Jedne eleganckie, inne bardziej dosadne. Internauci zwrócili uwagę na zgrabną figurę modelki, a także co tu dużo mówić, na piersi w dość dużym rozmiarze.

Ale cyc

Świetna figura 😍👌

Dobra dupeczka ❤️❤️❤️

Na taką gorąca laske to rzeczywiście przyda się chłodna woda 😏😍

Bardzo piękna wyglądasz 💋💋💋

Ale bym cię cimcirimcim 😍

Oczywiście, jak w przypadku większości celebrytów, Ola Ciupa upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu. Kobieta nie tylko pochwaliła się idealną sylwetką, ale jeszcze do tego zareklamowała firmę produkującą stroje kąpielowe.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
1
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x