Aleksander Sikora pokazał zdjęcie. Internauci martwią się o jego zdrowie

Aleksander Sikora zdjęcie

Nowa twarz TVP, czyli Aleksander Sikora zyskuje coraz większą popularność. Ponieważ prezenter jest nie tylko przystojny, ale również ma ogromny talent i możliwości do pracy w telewizji, wiele osób, a szczególnie kobiet, z uwagą śledzi jego aktywność w sieci. Niestety, jeden z najnowszych wpisów dziennikarza wywołał spore obawy u internautów.

Aleksander Sikora powinien uważać na swoje zdrowie?

O popularności dziennikarza świadczy chociażby ilość osób obserwujących jego profil na Instagramie. W tej chwili to 35 tysięcy użytkowników. Trzeba jednak zaznaczyć, iż liczba ta systematycznie rośnie.

Ostatnio Aleksander Sikora pochwalił się zdjęciami, które zostały wykonane w centrum Warszawy. Gospodarz „Pytania na śniadanie” pozuje, siedząc na kostce brukowej. Na sobie ma obcisłe jeansy, bluzkę w kolorze khaki i oryginalne buty z klamrą.

Z uwagi na wspomnianą kostkę brukową, Aleksander Sikora zażartował sobie, iż sprawdza „twardość stołecznego podłoża”.

Jak się okazało, nieoczekiwanie, niektórzy internauci zaczęli martwić się o zdrowie prezentera TVP. Pojawiły się komentarze, które sugerowały, iż siedzenie na twardym podłożu nie jest dobrym pomysłem. Na szczęście, wszystkie te wpisy miały żartobliwy charakter.

Co tak wszędzie siadasz, wilka dostaniesz ;p

Dostaniesz hemoroidów! A swoją drogą, gdy byłam mała i mama tak do mnie mówiła, myślałam że hemoroidy to takie małe robaczki 🙈😂

Reasumując, wypada tylko stwierdzić, że Aleksander Sikora ma bardzo dobry kontakt ze swoimi wielbicielami. Szczerości i bezpośredniości w ich relacjach na pewno nie brakuje.

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x