„Hotel Paradise”. Właśnie to Marietta myśli o swoich fanach? Internauci są wkurzeni

Hotel Paradise

Marietta podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych nagraniem, które miało być zabawne i wesołe. Jednak internauci ostro skwitowali zachowanie finalistki „Hotel Paradise”. Niektórzy napisali wprost, że chwila sławy uderzyła jej do głowy.

Każdy z uczestników otwarcie przyznaje, że udział w programie „Hotel Paradise” był dla nich szansą. Marietta próbuje wycisnąć jak najwięcej ze swoich pięciu minut, dlatego słuch o niej nie ginie. Jednak to co pokazała na ostatnim nagraniu według fanów ewidentnie prezentuje jakie ma podejście do innych. Internauci są zbulwersowani zachowaniem dziewczyny, a sam film został mocno skrytykowany.

Szokujące zachowanie finalistki „Hotel Paradise”

Niemal od początku programu Marietta i Chris byli najbardziej uwielbianą parą. Fani kibicowali im do samego końca. W momencie kiedy para rzeczywiście wygrała program wydawałoby się, że są ze sobą w 100% szczerzy i prawdziwi w swoim zachowaniu. Jednak tuż po zakończeniu emisji „Hotel Paradise” Marietta zyskała dużo negatywnych opinii. Zaczęło się od promowania produktów na Instagramie. Internauci mieli dość niemal codziennego oglądania nowych artykułów które gwiazda hotelu „poleca”. Już wtedy przyznali, że Mari się sprzedała, a Chris niedługo ją zostawi.

Można pokusić się o stwierdzenie, że przepowiednia się spełniła. Para nie poinformowała o szczegółach zerwania, ale publicznie ogłosili, że ich związek się rozpadł. Część fanów poczuła się zawiedziona, ponieważ wierzyli, że związek z „Hotel Paradise” naprawdę przetrwa. Ponadto niemal do samego końca Marietta publikowała urocze selfie z Chrisem sugerując, że świetnie im się układa.

Tak Marietta widzi swoich fanów?

Dziś na Instastories dziewczyny pojawiło się kilka nagrań z jej wspólnego wypadu z Violą do Sopotu. Większość z nich nie zwraca szczególnej uwagi – obie dziewczyny świetnie się bawią i korzystają z pogody. Jednak jedno z nich wyjątkowo rozdrażniło internautów. Możemy na nim zauważyć Mariettę, która biegnie za Violą wołając:

„O Boże, kto to?! Czy to Viola z Paradise?!”.

Po jego publikacji pojawiło się kilka komentarzy pod zdjęciami finalistki „Hotel Paradise” sugerujących, że jej zachowanie było nie na miejscu. Niektórzy odczuli, że Marietta naśmiewa się z fanów, którzy do niej podchodzą. Dziewczyna postanowiła nie pozostawiać komentarza bez odpowiedzi. Szybko zreflektowała się, że popełniła błąd. Podkreśliła, że nie to miała na myśli i „nawet by do głowy jej to nie przyszło”. Dodatkowo gwiazda „Hotel Paradise” skwitowała internautkę, że jest zbyt przewrażliwiona.

Mimo wszystko po tej sytuacji niesmak pozostał, a wielu fanów otwarcie przyznało, że sława uderzyła jej do głowy. Czy rzeczywiście nagranie było aż tak skandaliczne?