Marta Manowska przekazała nowe informacje dot. 7. edycji „Rolnik szuka żony”

Marta Manowska Rolnik szuka żony 7

Program „Rolnik szuka żony” sprawił, iż Marta Manowska wyrosła na jedną z czołowych gwiazd TVP. W tej chwili trwają prace na planie 7. sezonu hitu telewizji publicznej. Ku uciesze wielbicieli show, gospodyni programu uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie najnowszej edycji.

Marta Manowska zdradziła szczegóły hitu „Rolnik szuka żony”

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać o tym, iż program, którego gospodynią jest wiecznie uśmiechnięta blondynka jest bardzo popularny w naszym kraju. Miliony Polaków czekają z niecierpliwością na kolejną odsłonę „Rolnik szuka żony”. Z tego powodu, prawdopodobnie, ucieszą ich informacje, które Marta Manowska zdradziła na swoim Instagramie.

Bez wątpienia, wielu fanów produkcji obawiało się, iż w związku z panującą epidemią COVID-19, 7. edycja „Rolnik szuka żony” nie zostanie nakręcona na czas. Bądź co bądź, w trosce o zdrowie i życie Polaków, zakazano na około 3 miesiące pracy na planach filmowych, czy serialowych. Oczywiście nie było także mowy o tym, aby Marta Manowska ruszyła w Polskę, do rolników z 7. sezonu show TVP.

Na szczęście, z końcem maja obostrzenia poluzowano. Dzięki temu, wznowiono prace przy produkcji 7. edycji „Rolnik szuka żony”. Co ciekawe, gospodyni show regularnie zamieszcza fotografie z planu zdjęciowego.

W swoich niedawnych postach na Instagramie, popularna dziennikarka zdradziła kilka interesujących, a także wyczekiwanych informacji na temat 7. sezonu „Rolnik szuka żony”.

Po pierwsze, Marta Manowska uspokoiła fanów, iż program zostanie nakręcony na czas. Mało tego, dziennikarka przekazała, że nowa edycja hitu TVP pojawi się w telewizji we wrześniu. Niestety, gwiazda nie potrafiła podać konkretnej daty.

danuta279: A kiedy nowa edycja

martamanowska: @danuta279 jak zawsze Od września

jablona67: @martamanowska ok 😍 teraz pandemia to myślałam że troszkę się wydłuży

martamanowska: @jablona67 zdążymy

Po drugie, gospodyni „Rolnik szuka żony” zdradziła, że w programie czekają nas pewne zmiany. Jedną z nich jest sposób, w który Marta Manowska dostarcza listy do rolników, poszukujących żony. Niestety, dziennikarka nie wyjawiła nic więcej.

araczus: Najlepsza Pani listonosz 😉aczkolwiek wg mnie fajniej wygląda charakterystyczną torba zamiast pudełka 😉

martamanowska: @araczus zmiana nie bez powodu

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

A Wy, drodzy Internauci, cieszycie się, że już we wrześniu TVP wyemituje najnowszy sezon „Rolnik szuka żony”?

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x