Andrzej Piaseczny ogłosił radosną wiadomość. Chyba nie takiej reakcji się spodziewał

Andrzej Piaseczny radosna wiadomość

Przypuszczalnie, Andrzej Piaseczny liczył, iż radosna wiadomość jaką podał w mediach społecznościowych, spotka się tylko i wyłącznie z pozytywnymi reakcjami. Tymczasem pod adresem piosenkarza posypały się nie tylko pozytywne komentarze, ale i gorzkie słowa. Co tak zdenerwowało część internautów?

Andrzej Piaseczny „otwiera koncerty”

Bez wątpienia, panująca pandemia spowodowała, że wiele znanych osób stało się bardzo aktywnymi w mediach społecznościowych. Do tej grupy zaliczyć możemy byłego lidera zespołu „Mafia”. Andrzej Piaseczny pokazywał swoje wiejskie życie w trakcie kwarantanny, a także śpiewał. Zdarzało się, iż wokalista zabierał głos w sprawach, które aktualnie absorbowały Polaków. Z tego ostatniego powodu, nierzadko, spotykały go nieprzychylne komentarze ze strony użytkowników social mediów.

W swoim ostatnim wpisie Andrzej Piaseczny ogłosił radosną wiadomość. Wydaje się, iż czekało na nią z utęsknieniem całe środowisko artystów, a także duża część naszego społeczeństwa. Jednakże, opinie umieszczone pod postem wokalisty zaskakują. Pośród głosów radości pojawiły się też słowa krytyki.

Post, który zdenerwował niektórych internautów odnosił się do poluzowania obostrzeń związanych z koncertami. Otóż, jak z radością ogłosił Andrzej Piaseczny, znów można grać koncerty z udziałem publiczności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Otwieramy koncerty! Z publicznością naturalnie. Nie jesteśmy gorsi niż publiczność stadionowa, czy zgromadzeń wyborczych, prawda? #otwieramykoncerty

Post udostępniony przez Andrzej Piaseczny (@andrzejpiaseczny_official)

Zaskakujące komentarze

Jak już wspomnieliśmy, część osób zamiast radości wyraziła swoją irytację, a nawet złość. Wynikało to, przede wszystkim, z faktu, iż zdaniem takich osób łagodzenie obostrzeń spowoduje, iż w Polsce zacznie chorować na COVID-19 coraz więcej ludzi.

Otwierajcie bawcie się chodźcie na wesela komunie śluby chrzty do galerii do restauracji na baseny siłownie a potem będziecie Płakać jak będziecie chorzy lub będziecie znowu siedzieć w domu bo wszystko pozamykaja!!! Zamiast nosić maseczki i rękawiczki to lekcewarzycie wszystko!!!!

popieram , lekceważenie wszystkiego, śmianie się z tych co dla siebie nosza. Ja już nie mam zamiaru dbac o kogoś tylko o siebie. Nikt nigdy nie napisal , kupcie sobie przyłbice, bo chroni nos usta oczy…jest wielokrotnego użytku ale tłumaczenie to juz ręce opadaja bo lud ma swoje teorie

Co ciekawe, jedna z internautek odniosła się do słów piosenkarza, sugerujących, iż uczestnicy koncertów są gorzej traktowani niż kibice sportowi. Zdaniem użytkowniczki Instagrama, wcale nie jest tak, jak pisze Andrzej Piaseczny.

Również jestem za koncertami, ale jestem też publicznością stadionową i na mecze nie jestem wpuszczana, więc to nie do końca tak, jak napisałeś☺

Jak widać, post, który teoretycznie miał wywołać u wszystkich radość, w praktyce okazał się źródłem pewnych niesnasek. A Wy z którym stanowiskiem się zgadzacie?

Źródło: Instagram