Gwiazda TVP powinna zająć się czymś innym? Internauci nie mają złudzeń

gwiazda TVP odejdzie

Niewątpliwie, ostatnimi czasy telewizja publiczna wykreowała wiele nowych gwiazd. Wydaje się, że osoby te, albo nie były do tej pory znane, albo kojarzyło je tylko wąskie grono telewidzów. Niedawno, okazało się, że jedna z takich nowych twarzy TVP, spotkała się z opiniami sugerującymi, iż powinna się zająć czymś innym. 

TVP stawia na młodych

Śledząc poczynania włodarzy telewizji publicznej, niewątpliwie można odnieść wrażenie, iż stacja stawia głównie na młode, niezbyt znane dotąd twarze. Wydaje się, iż takie podejście odniosło oczekiwany sukces. Warto wspomnieć chociażby Idę Nowakowską, Małgorzatę Tomaszewską, Marcelinę Zawadzką, Tamarę Gonzales Perea, Tomasza Wolnego, czy Aleksandra Sikorę. Osoby te, do niedawna, były znane tylko niewielu Polakom. Natomiast w tej chwili, można śmiało powiedzieć, że to pierwszoplanowe gwiazdy TVP.

Prawdopodobnie, swego rodzaju „kuźnią talentów” jest sztandarowy program telewizji publicznej „Pytanie na śniadanie”. To właśnie w tym porannym show zadebiutował i zaczął rozwijać swoją karierę w TVP Aleksander Sikora.

Powinien odejść z telewizji?

Popularny prezenter doświadczył ostatnio nieco dziwnej sytuacji. Otóż w jego stronę internauci skierowali komentarze, sugerujące, że gwiazda TVP mogłaby zająć się czymś innym niż dziennikarstwo.

Wspomniane wypowiedzi użytkowników Instagrama pojawiły się w związku z sesją zdjęciową, jaką opublikował Aleksander Sikora. Internauci nie kryli zachwytu i zaskoczenia fotografiami gwiazdy TVP.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aleksander Sikora (@oleksikora)

Oho! Jaki model! Powiem tak, przystojny to ty jesteś!🥰

Kariera modela się kłania❤️

Nie wiedziałam, że taki dobry z ciebie model!!👌🏼✨

model pierwsza klasa 👌😍

Jak widać, obserwujący profil dziennikarza TVP, są przekonani, iż Olek Sikora odnalazłby się znakomicie w roli modela. Mało tego, niektórzy zasugerowali wprost, iż prezenter powinien rozpocząć karierę w modelingu.

Czy to oznacza, że gospodarz „Pytania na śniadanie” najlepiej zrobiłby, gdyby odszedł z TVP i zajął się czymś innym? Chociaż internauci nie mają złudzeń, iż Aleksander poradziłby sobie świetnie jako model, to z pewnością nie chcą, aby prezenter zrezygnował z pracy w telewizji publicznej. Niewątpliwie świadczą o tym poniższe komentarze osób, uwielbiających oglądać Olka na szklanym ekranie.

Super prowadzisz pytanie na śniadanie oglądałam 👏❤️

Każde wydanie PnŚ z Wami @oleksikora @malgorzata__tomaszewska To petarda dobrej energii aż do kolejnego spotkania z Wami 🔥💪❤️🍀

Ja oglądałam 💖💖💖 Specjalnie rano wstałam by oglądać was💖

A Wy lubicie oglądać Aleksandra Sikorę w telewizji? Czy może sądzicie, że gwiazda TVP bardziej odnalazłaby się na wybiegu dla modeli?

Źródło: Instagram

Maria Paweł
Dziennikarka OTOPRESS. Piszę, bo lubię. Ulubione tematy: show-biznes, sport i podróże. Z wykształcenia filolog obcy. Cenię ludzi kreatywnych.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x