Boleśnie zadrwił z Bosaka. Jego wpis bije rekordy popularności

Rafał Betlejewski, popularny aktywista i dziennikarz, zamieścił w serwisie Facebook mocny wpis. Boleśnie zadrwił w nim z kandydata na prezydenta z ramienia Konfederacji, Krzysztofa Bosaka.

Krzysztof Bosak, wraz z innymi przedstawicielami Konfederacji, gościł dziś w obozie Auschwitz-Birkenau. Kandydat na prezydenta na miejscu złożył wieniec i upamiętnił ofiary straszliwej niemieckiej zbrodni.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy odebrali ten gest pozytywnie. Głos w tej sprawie zabrał m.in. aktywista i dziennikarz Rafał Betlejewski, który postanowił zadrwić z polityka.

Boleśnie zadrwił z Bosaka. Jego wpis wzbudził ogromne kontrowersje

Betlejewski zamieścił na Facebooku wpis, w którym skomentował wizytę Bosaka w obozie zagłady. Zrobił to jednak w sposób, który wywołał ogromne kontrowersje. Jednocześnie udało mu się „wykręcić” duże zasięgi swojego wpisu. Jak dotąd polubiło go bowiem niemal 500 internautów.

„Dziś Bosak złożył wieniec w Auschwitz w rocznicę pierwszego transportu POLAKÓW do tego obozu. Wcześniej otrzymał zapewnienie od IPN, że nie było w nim ani żadnego Żyda ani żadnego geja” – napisał Rafał Betlejewski.