Mietczynski „zaorał” Artura Barcisia. Ten film go pogrąży? [WIDEO]

Mietczynski

Bartłomiej Szczęśniak, YouTuber znany jako Mietczynski, wykpił Artura Barcisia. Internetowy twórca opublikował film, w którym odniósł się do słów aktora.

Bartłomiej Szczęśniak, znany szerzej jako Mietczynski, zasłynął w sieci swoimi niecodziennymi streszczeniami lektur oraz recenzjami filmów. Przez jakiś czas internetowy twórca należał do ekipy Weszło TV, jednak niedawno – ze względu na zmianę miejsca zamieszkania – zdecydował się opuścić jej szeregi.

W międzyczasie popularny Mietek nagrywał również serię filmów dotyczących gotowania. YouTuber zwykle odtwarzał danie przyrządzone wcześniej przez kogoś innego. W jednym z odcinków, opierając się na jednym ze starych programów emitowanych w Telewizji Polsat, postanowił ugotować chińskie danie. Jego wzorem do naśladowania był wówczas Artur Barciś, aktor, który gościł w programie realizowanym przez stację telewizyjną.

Mietczynski nie mógł się nadziwić, że Barciś, wówczas wzięty aktor, wziął udział w tego typu programie. Niemniej, danie przyrządził, a odcinek odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Artur Barciś widział film YouTubera. Mietczynski odpowiada

Niedawno Artur Barciś gościł na antenie radia internetowego Weszło FM. Podczas rozmowy z m.in. Samuelem Szczygielskim aktor nawiązał do nagrania Mietczynskiego. Widać, iż nie był do końca zadowolony z satyry, którą – przy okazji gotowania chińskiej potrawy – uprawiał YouTuber. Stwierdził nawet, wprawdzie nie wprost, że ten próbuje robić karierę na jego osiągnięciach.

Anna Mucha paraduje bez bielizny. Zobacz kontrowersyjne zdjęcia gwiazdy. GALERIA

Co ciekawe, Mietek postanowił aktorowi odpowiedzieć. Zrobił to w sposób, który w oczach niektórych internautów, może upokorzyć Barcisia. Wydaje się bowiem, że ten usłyszał kilka naprawdę gorzkich słów.

Mietczynski odniósł się nie tylko do słów Barcisia, które ten wypowiedział na jego temat. Skomentował też wypowiedź aktora dotyczącą krytyków filmowych. Gwiazdor m.in. „Miodowych Lat” powiedział bowiem, że zwykle są oni niespełnionymi aktorami.

„Krytycy teatralni nie zawsze są krytykami dlatego, że nie mieli talentu aktorskiego, to jest straszne spłaszczanie tematu, to jest gburowate. I to jest taka trochę przywara aktorstwa. Wydaje mi się, że aktorzy to jest – jeśli nie najbardziej, to na pewno jedna z najbardziej przewrażliwionych na swoim punkcie grup zawodowych” – powiedział Mietek. „Bo jak się słucha wywiadów różnych z niektórymi aktorami, to naprawdę ma się wrażenie, że oni (nie wszyscy) myślą, że to co robią, to jest po prostu k**wa najważniejsza rzecz na świecie i po prostu NIE MA wyższego zawodu niż zawód aktora” – dodał.