Aż trudno uwierzyć, że te pytania padły w teleturnieju „Milionerzy”. Uczestnicy osłupieli

Milionerzy
Milionerzy

„Milionerzy” to teleturniej, który już niejednokrotnie zaskoczył wszystkich widzów. Nie zawsze jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Czasami rzeczywiście zaskoczy nas milionowa wygrana uczestnika, jednak dużo częściej zdarza się, że to właśnie głupie pytania szokują najmocniej. Aż trudno uwierzyć, że niektóre z nich padły na wizji. Przedstawiamy 10 najbardziej absurdalnych pytań.

[ngg src=”galleries” ids=”8″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Teleturniej prowadzony przez Huberta Ubrańskiego, „Milionerzy”, już od 21 lat jest emitowany przez stację TVN i nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Widzowie chętnie go oglądają, ponieważ wielu z nich podczas niego sprawdza swoją wiedzę, odpowiadając na pytania wraz z uczestnikami. Niejednokrotnie zdarzyło się jednak, że pytania, które padały w programie, wprawiły w osłupienie nie tylko widzów, ale również uczestników teleturnieju. 

Odpowiedzi były na tyle absurdalne, że aż ciężko uwierzyć, że padły naprawdę w grze o milion złotych. Wydawać by się mogło, że w tego typu teleturniejach będziemy mieć styczność głównie z trudnymi pytaniami. Tymczasem niektóre z nich swoją głupotą totalnie przerosły poziom zażenowania graczy. 

„Milionerzy” najgłupsze pytania

Z każdym kolejnym pytaniem kwota możliwej wygranej wzrasta, a kwota, o jaką łącznie grają uczestnicy, jest ogromna. Widzowie z zapartym tchem śledzą ich poczynania i trzymają kciuki za to, by udało im się wygrać. Osoby zgłaszające się do tego programu zdają się mieć ogromną wiedzę na przeróżne tematy, ale ku zdziwieniu wielu, to właśnie na tych najgłupszych pytaniach polegają. 

Wielu nie może uwierzyć w to, że uczestnicy programu „Milionerzy” potrafią odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania, dotyczące często tematów, o których mało kto słyszał, a gdy pada te głupie, podchwytliwe pytanie, zastanawiają się nad odpowiedzią i często po prostu źle trafiają. Część tych pytań rozbawiła widzów teleturnieju do łez. Spójrzcie sami na 10 najbardziej absurdalnych i dajcie znać, czy udało Wam się na nie odpowiedzieć.