Polski aktor obejrzał „Wiadomości TVP”. Pokazał wymowne zdjęcie

Grzegorz Małecki, polski aktor, opublikował wpis, w którym ujawnił, że od pewnego czasu ogląda „Wiadomości TVP”. Opatrzył go wymowną fotografią, która wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów.

„Wiadomości TVP” to sztandarowy program informacyjny Telewizji Polskiej. Dziennikarze zatrudnieni przy jego realizacji wywołują jednak wśród Polaków ogromne emocje. Opinie na temat program są skrajne. Niektórzy twierdzą, że w ten sposób TVP daje odpór TVN-owi, inni uważają z kolei, iż Telewizja Polska zdecydowanie „przegina”.

Na temat stylu dziennikarstwa uprawianego przez pracowników „Wiadomości” zabierają głos już nawet osoby nie związane z polityką. Dość wspomnieć chociażby Krzysztofa Skibę, muzyka i satyryka, który regularnie krytykuje to, co emitowanego jest na kanale pierwszym Telewizji Polskiej.

Ostatnio głos ws. programu zabrał aktor, Grzegorz Małecki. Artysta zamieścił w serwisie Facebook wpis, który wzbudził ogromne emocje wśród internautów.

Aktor ujawnił, że od kilki dni ogląda „Wiadomości TVP”. Pokazał wymowne zdjęcie

Małecki opublikował na swoim profilu społecznościowym wpis, w którym przyznał, że od kilku dni ogląda „Wiadomości TVP”. Aktor przyznaje jednak, że jest to prawdziwa… tortura.

Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Te osoby nie muszą już nosić maseczek

„Od kilku dni zadaję sobie tę torturę i odpalam jedynkę o 19.30” – napisał Małecki.

To jednak nie koniec. Aktor opatrzył bowiem swój wpis wymowna fotografią. Chodzi oczywiście o słynny pasek informacyjny, który pojawił się na ekranie w trakcie emisji „Wiadomości”. „Oto wiadomość dosłownie sprzed minuty. To nie fejk” – zapewnia Grzegorz Małecki.

O co chodzi? Na pasku, który zamieścił artysta znalazł się następujący tekst: „Ideologia LGBT odbiera dzieci Hiszpanom”. Była to „zajawka” jednego z materiałów, które zaserwowano widzom podczas wczorajszego wydania programu.

Pod wpisem, który opublikował Grzegorz Małecki, zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów podzielało zdanie aktora i – podobnie jak on – nie zostawiło suchej nitki na formule „Wiadomości TVP”. „Szkoda zdrowia Grzesiu” – napisała jedna z internautek. „Wolę resekcję jedynki od TVP jedynki” – dodał pan Tomasz. „W sumie to już nie wiadomo, jak na nich reagować. Tzn. na „tfurców” Wiadomości, bo przecież nie na przyzwoitych ludzi” – podsumował pan Krzysztof.

ZOBACZ RÓWNIEŻ