Krzysztof Jackowski się nie mylił. Te przepowiednie jasnowidza się spełniły, aż ciężko w to uwierzyć

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych w naszym kraju jasnowidzów. Jego przepowiednie bardzo często spotykają się z oburzeniem i dla wielu wydają się absurdalne. Nie można mu jednak odebrać tego, że wielokrotnie się one spełniły. Nie raz udało mu się pomóc policji odnaleźć ciało zaginionej ofiary i dokładnie wskazać miejsce, w którym się znajduje. Wizje mężczyzny dotyczą jednak różnych tematów, a niektóre jego przepowiednie potrafiły poruszyć społeczeństwo. Przedstawiamy wizje jasnowidza z Człuchowa, które się spełniły.

[ngg src=”galleries” ids=”25″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Krzysztof Jackowski swoją sławę zawdzięcza głównie współpracy z policją. To właśnie dzięki rozwiązanym sprawom udało mu się zdobyć popularność, w wyniku czego zrobiło się o nim głośno. Wiele osób jednak sceptycznie podchodzi do jego przepowiedni, negując jego nadprzyrodzone zdolności. Nic dziwnego, w końcu trzeba przyznać, że niektóre jego wizje były naprawdę absurdalne i dalekie od rzeczywistości. On mimo wszystko jednak się nie poddaje i chętnie zdradza to, co udało mu się zobaczyć.

Postanowił również założyć kanał na platformie YouTube, gdzie chętnie robi transmisje na żywo. Podczas nich opowiada o swoich przepowiedniach i odpowiada na pytania widzów.
Tam cieszy się dużą popularnością, ponieważ dziesiątki tysięcy osób śledzą jego poczynania i chętnie słuchają tego, co ma do powiedzenia.

Krzysztof Jackowski i spełnione przepowiednie

Dzięki spełnionym przepowiedniom zaskarbił sobie zaufanie wielu osób, które często właśnie zamiast powierzać sprawy policji, powierzali je właśnie jemu. Niektóre wizje jasnowidza rzeczywiście nie są trafione, ale większość z nich jednak ma w sobie jakiś procent tego, co rzeczywiście się wydarzyło. Czasami nawet jeśli jego przepowiednia się nie spełniła, to miał rację co do kierunku zmian, o których mówił.

Krzysztof Jackowski wstrząsnął nie tylko Polską i obywatelami naszego kraju, ale również całą Europą, a nawet i światem. Niejednokrotnie wizje mężczyzny dotyczące zmian na świecie szybko obiegały media w większości krajów. Można zatem śmiało rzec, że udało mu się osiągnąć międzynarodowy sukces, a jego nazwisko jest znane nie tylko w granicach naszego państwa. W tej galerii przypomnimy wizje jasnowidza z Człuchowa, które się spełniły.

ZOBACZ TAKŻE