Borys Budka nokautuje TVP. Jednym zdaniem

Telewizja Polska w ostatnich latach nie cieszy się dobrą prasą. Dziennikarze stacji są notorycznie krytykowani przez opozycję i przedstawicieli komercyjnych mediów. Ostatnio wielki cios w stronę TVP wyprowadził polityk Platformy Obywatelskiej, Borys Budka.

Ostatnie dni są niezwykle gorące dla TVP. Stację krytykuje się m.in. za pytania, które pojawiły się niedawnej debacie prezydenckiej. Niektóre z nich były – jak twierdzą eksperci – wyjątkowo absurdalne i nie miały nic wspólnego z profesjonalizmem.

Stąd negatywne opinie, które kierowane są pod adresem stacji oraz jej dziennikarzy. Jednym z największych krytyków TVP jest kandydat Koalicji Obywatelskiej, Rafał Trzaskowski. Polityk regularnie nie zostawia bowiem suchej nitki na Telewizji Publicznej. Twierdzi, że jest stronnicza i sprzyja Andrzejowi Dudzie.

Władze TVP nie zamierzają jednak milczeć. Ostatnio ich przedstawiciele zapowiedzieli, że pozwą Trzaskowskiego za naruszanie dobrego imienia oraz notoryczne ataki na stację.

Borys Budka nokautuje TVP. Jednym zdaniem

W obronie Trzaskowskiego stanął jego partyjny kolega, Borys Budka, który zamieścił bowiem bardzo mocny wpis na Twitterze, którym dosłownie znokautował TVP. To jednak nie koniec. Polityk nawiązał też do pozwu, który Telewizja Publiczna zamierza złożyć przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu. Bliski współpracownik kandydata z ramienia KO oczywiście wyśmiał twórców tego pomysłu.

Borys Budka nokautuje TVP. Jednym zdaniem
”]

„Nie można domagać się prawnej ochrony czegoś, co dawno zostało utracone” – napisał Borys Budka. „To tyle w temacie pozwów o ochronę dobrego imienia TVP czy Pereiry złożonych przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu i mnie” – stwierdził.

ZOBACZ KONIECZNIE