Hanna Lis publikuje wzruszający film i uderza w TVP. „Nic się nie zmieniło” (WIDEO)

Hanna Lis

Hanna Lis, była dziennikarka TVP, zamieściła na Twitterze wzruszający film, jednakże przy okazji uderzyła też w Telewizję Polską. Twierdzi bowiem, że jej pracownicy wciąż zaszczuwają ludzi.

Lis opublikowała na Twitterze film wspominający Pawła Adamowicza. Prezydent Gdańska zginął w styczniu zeszłego roku, po tym, gdy na scenie podczas finału WOŚP zaatakował go szaleniec z nożem. Polityk trafił do szpitala, jednak w wyniku odniesionych ran zmarł.

Dziennikarka przypomina to nagranie nie bez kozery. Jej zdaniem efekt szczucia, którego ofiarą padł Adamowicz, powtarza się. Tym razem na celowniku znalazł się jednak kto inny.

Hanna Lis publikuje wzruszający film i uderza w TVP

Na nagraniu, które zamieściła Lis widzimy kompilację wypowiedzi m.in. polityków PiS oraz dziennikarzy TVP nt. Pawła Adamowicza. 

„Widzę, że odżył na TT mój filmik o śp. Pawle Adamowiczu. Zmontowaliśmy go z kolegą prawie rok i 5 miesięcy temu” – napisała dziennikarka.

Koronawirus w Polsce. Czy znasz osobę zakażoną koronawirusem? (ZAGŁOSUJ)

W dalszej części swojego wpisu żona Tomasza Lisa przyznaje, że od tego momentu nic się nie zmieniło. Jej zdaniem obiektem ataków jest teraz bowiem Rafał Trzaskowski. „Nic się nie zmieniło, poza obiektem szczucia TVPiS. Dziś jest nim Prezydent Rafał Trzaskowski” – twierdzi.

Damian Zioło
Absolwent dziennikarstwa na UW. Interesuje się głównie polityką. Na Otopress.pl zajmuje się głównie publicystyką.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x