Dziennikarz zdumiony informacją na temat Artura Dziambora. Nie mógł w to uwierzyć

Artur Dziambor to jeden z najbardziej rozpoznawalnych posłów Konfederacji. Ostatnio media rozpisują się o nim coraz częściej, stąd większe zainteresowanie jego osobą. Okazuje się, że w jedną z informacji na jego temat do tej pory nie może uwierzyć dziennikarz, Bartłomiej Graczak.

Artur Dziambor to niezwykle pozytywna postać. Poseł Konfederacji błyszczy elokwencją i nieszablonowymi pomysłami, które trafiają nie tylko do młodych ludzi. Ostatnio coraz częściej możemy oglądać go w telewizji. Stał się np. jednym z etatowych ekspertów programu „Kawa na ławę” emitowanego na antenie TVN24.

Coraz większa popularność sprawiła, iż media zaczęły dogłębnie analizować życiorys polityka. Przy tej okazji na jaw wyszły fakty, które wprawiły w zdumienie dziennikarza, Bartłomieja Graczaka. Ten zamieścił na Twitterze wpis, w którym dał wyraz swojemu zaskoczeniu.

Dziennikarz zdumiony informacją na temat Artura Dziambora

Graczak opublikował wpis, w którym przyznał, iż nie może uwierzyć w jedną z informacji dotyczących Dziambora. Chodzi o wiek polityka. Okazuje się bowiem, że on i Krzysztof Bosak są równolatkami. 

Chodzi oczywiście o wygląd obu panów. Dziambor wygląda bowiem na niezwykle poważnego, statecznego mężczyznę, natomiast Bosak prezentuje wybitnie młodzieńczy typ urody. Łączy ich jednak data urodzenia. Obaj mają po 38 lat.