Ola Ciupa miała wypadek. Internauci są wstrząśnięci

Ola Ciupa miała wypadek

Ola Ciupa przyzwyczaiła swoich wielbicieli do tego, że regularnie informuje ich o swoim życiu prywatnym. Niestety, jedna z ostatnich wiadomości na jej Instagramie wstrząsnęła fanami. Okazuje się, iż modelka miała groźny wypadek.

Ola Ciupa znalazła się w niebezpieczeństwie

Prawdopodobnie internauci nie spodziewali się, że celebrytka zamieści tak poruszający wpis. Wszyscy spodziewali się kolejnego zdjęcia z wakacji jakie obecnie spędza w polskich górach. Tymczasem Ola Ciupa wyznała, że miała wypadek samochodowy.

Jak czytamy, modelka jechała autem razem ze swoim partnerem. W pewnym momencie wpadli w poślizg. Na szczęście para nie odniosła żadnych obrażeń. Ucierpiało jedynie auto, które jak przyznała Ola Ciupa zostało całkowicie zniszczone.

Fani zareagowali natychmiastowo

Oczywiście wielbiciele celebrytki od razu zaczęli dopytywać się, czy faktycznie wszystko jest w porządku ze zdrowiem kobiety i jej chłopaka. Wiele osób przyznało, że wiadomość o wypadku bardzo ich poruszyła: „Serce mi Stanęło w momencie gdy się dowiedziałam o tym…”, „No to mi przykro 😏”, „Ja się tak o was martwiłam że aż płakałam ale już jest wszystko okej ❤️”.

Emerytury w Polsce a w Unii Europejskiej. Zobacz ile otrzymują emeryci w innych krajach

Pod postem, użytkownicy Instagrama chętnie wyrażali swoją radość z faktu, że Ola Ciupa i jej partner nie odnieśli żadnych obrażeń: „Bardzo się cieszę, że nic wam nie jest ♥️🔥”, „Cale szczescie ze wam nic nie jest 🙏🏻”, „Najważniejsze, że żyjecie i nic się Wam nie stało życzę dużo zdrówka❤️”.

Trzeba zauważyć, że wśród zdecydowanej większości komentarzy pełnych troski i ulgi, pojawiły się także te mniej przyjemne. Jeden z internautów ostro zareagował na wiadomość o wypadku samochodowym modelki: „wiecej nagrywajcie story podczas jazdy to wiecej samochodow rozjebiecie powodzenia”.

Źródło: Instagram