Kuba Wojewódzki tym razem przesadził? Fani nie chcą na niego patrzeć

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie pierwszy raz zaskakuje swoim zachowaniem. Jednak dziś fani zarzucili dziennikarzowi, że tym razem tylko potwierdził jakim jest człowiekiem.

Król TVN-u jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce dorobił się niezbyt dobrej opinii. Jego podejście do życia i mówienie wprost o tym co myśli spowodowało, że wielu ma go za zapatrzonego w siebie. Dzisiejsze zdarzenie wielu utwierdziło w przekonaniu, że Kuba Wojewódzki rzadko kiedy prezentuje publicznie swoje prawdziwe poglądy. Część osób posunęła się do stwierdzenia, że dziennikarz jest hipokrytą.

Kuba Wojewódzki wzburzył internautów nowymi zdjęciami

Na profilu w mediach społecznościowych Kuba pochwalił się wypadem prywatnym samolotem do Chorwacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ celebryta nie musi narzekać na brak pieniędzy. Wakacje w czasie pandemii trochę niepokoją fanów, jednak zważając na fakt, że Wojewódzki wynajął prywatny samolot nie trzeba się o to martwić. Uwagę internautów przyciągnął zupełnie inny temat. Mianowicie w ostatnich dniach Kuba Wojewódzki ochoczo namawia wszystkich rodaków do uczestnictwa w wyborach prezydenckich. Niejednokrotnie powtarzał, że chcąc coś zmienić musimy działać. Jednak jego zachowanie prezentuje zupełnie inne poglądy.

„GRZEJE” TERAZ

W komentarzach pod zdjęciami możemy zauważyć, że fani są naprawdę zdezorientowani zachowaniem dziennikarza. Jego apel do Polaków przeczytało tysiące ludzi, który popierają jego poglądy. Ponadto, wielu uważa, że uczestnictwo w wyborach prezydenckich jest naszym obowiązkiem. Właśnie dlatego Wojewódzki tak bardzo wkurzył internautów. 

Kuba Wojewódzki nie wytrzymał. W osobistym wpisie ujawnia całą prawdę. „Jestem mętnym celebrytą z TVN”

W rzeczywistości Kuba pochwalił się zdjęciem z przygotowań do wylotu, ale nie poinformował kiedy zamierza wrócić. Być może jego słowa nie zostały rzucone na wiatr, a sam zadbał o to by wziąć udział w wyborach. Niestety nikt z nas nie jest w stanie tego sprawdzić. Jedynie pozostaje nam czekać na kolejne informacje, którymi podzieli się Kuba Wojewódzki.

https://www.instagram.com/p/CBzcRU8pk_-/