Książę Harry przechodzi „tortury”. Eksperci mówią wprost z jakiego powodu

Książę Harry tortury

Brytyjskie media żyją nowymi sensacyjnymi informacjami na temat młodszego syna Księcia Karola. Eksperci twierdzą, że Książę Harry, z dala od światła kamer i błysków fleszy, przeżywa dramat. Mówią nawet o „sekretnych torturach” jakie przechodzi Sussex. 

Książę Harry mierzy się z konsekwencjami swojego działania

O tym, że wnuk królowej ma problem z adaptacją w nowym miejscu zamieszkania mówi się od dawna. Brytyjski Express, powołując się na rzekomo sprawdzone źródła, twierdzi, że sytuacja jest na tyle fatalna, że można rzec o swego rodzaju „torturach” jakie przechodzi Książę Harry.

Przypomnimy, iż na początku roku, Książęta Sussex podjęli decyzję o rezygnacji z bycia wysokimi rangą członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Harry, Meghan Markle oraz mały Archie przeprowadzili się za ocean. Najpierw, przez pewien czas, mieszkali w kanadyjskim Vancouver, a później przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, do Los Angeles.

Jak twierdzą dziennikarze, Książę Harry zmaga się z zaadaptowaniem się do nowych warunków życia. W końcu nie dość, że zamieszkał w nowym kraju, to jeszcze z dala od swojej rodziny i przyjaciół. Poczytny dziennik The Sun mówi nawet o tym, że wnuk królowej czuje się jak osoba, cierpiąca na klaustrofobię, którą zamknięto w małym pomieszczeniu.

Eksperci zwracają uwagę na jeszcze jeden aspekt. Ich zdaniem, Książę był na początku podekscytowany nowym życiem. Jednakże bardzo szybko Sussex zaczął się męczyć w nowej dla siebie sytuacji. Tym bardziej, że wiele planów Harry’ego nie zostało zrealizowanych w związku z pandemią COVID-19.

Co ciekawe, w tej całej przykrej sytuacji, wnuk królowej może liczyć na Meghan Markle. Kobieta z całych sił wspiera swojego małżonka. Księżna robi co tylko może, aby Książę Harry odnalazł się w Los Angeles. Meg mocno wierzy, że Harry pokocha swoje nowe życie. Z tego powodu, zabiera męża w wędrówki po wzgórzach otaczających Miasto Aniołów, a także opowiada mu o lokalnych klubach polo.   

Źródło: Express

ZOBACZ KONIECZNIE