„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Niespodziewana decyzja jednej z uczestniczek

Milosc-od-pierwszego-wejrzenia-niespodziewana-decyzja

Bohaterowie show „Ślub od pierwszego wejrzenia”, nawet po zakończeniu emisji programu, dostarczają nam wielu emocji. Właśnie okazało się, iż jedna z uczestniczek podjęła dość zaskakującą decyzję. O co dokładnie chodzi i dlaczego tak postąpiła?

Uczestniczka show „Ślub od pierwszego wejrzenia” zrobiła to świadomie

Popularny program nie wszystkim bohaterom przyniósł szczęście. Niektóre osoby rzeczywiście spotkały w show „Ślub od pierwszego wejrzenia” swoją drugą połówkę. Warto wspomnieć chociażby o Anicie Szydłowskiej, która nie tylko stworzyła szczęśliwy związek z Adrianem, ale spodziewa się już drugiego dziecka. 

Niestety, Joanna Lazar nie może zaliczyć udziału w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” do udanych. Wprost przeciwnie, spotkały ją tam niezbyt przyjemne rzeczy. Eksperci sparowali ją z Adamem, który już od samego początku nie krył, że Asia nie jest kobietą jego marzeń. Ostatecznie para rozstała się po programie. Mężczyzna zachował się nieelegancko. Po prostu przestał się odzywać do swojej małżonki. Niedługo potem w sieci pojawiły się informacje, iż ma już nową partnerkę. W dodatku kobieta ta spodziewa się jego dziecka.

Na szczęście Joanna nie załamała się. Niedawno dowiedzieliśmy się, iż w końcu jest szczęśliwie zakochana. Teraz pojawiły się kolejne rewelacje na temat uczestniczki. Okazuje się, iż kobieta podjęła zaskakującą decyzję. Mianowicie wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Jak informuje sama Joanna, sprzedaż sukni jest świadomym krokiem, który ma na celu pomoc małej dziewczynce. Lazar chce przeznaczyć uzyskane ze sprzedaży pieniądze dla chorej na rdzeniowy zanik mięśni Zosi. Cena sukni ślubnej to 1,5 tysiąca złotych.

Cześć wszystkim, od jakiegoś czasu bardzo dużo dobrego dostaję od Was i ja bym się chciała również odwdzięczyć. Mianowicie, chciałabym sprzedać swoją suknię ślubną, a całkowitą wartość sukni chciałabym przekazać dla ciężko chorej, małej, walecznej Zosi. Zapraszam.

Wystawiona przez Lazar suknia ślubna jest bardzo elegancką kreacją w kolorze białym. Posiada szerokie ramiączka, koronkową górę i gładki dół. Z pewnością, taka stylizacja wpadnie w oko niejednej, przyszłej pannie młodej. 

„GRZEJE TERAZ”

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tomasz Duda (@tomasz3509)

Trzeba przyznać, że Asia z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zaskoczyła nas swoją decyzją. Jednakże po głębszym zastanowieniu w pełni rozumiemy jej zachowanie. Po pierwsze, uzyskane ze sprzedaży pieniądze wesprą chorą Zosię. Pod drugie, chyba żadna kobieta nie chciałaby mieć w szafie sukni ślubnej przypominającej o nieudanym małżeństwie. 

Źródło: Instagram

Hazal Subasi na "miłosnym obozie". Fani Erkana Merica są wściekli