Magda Gessler ostro zabalowała? Zdenerwowana restauratorka tłumaczy się z opublikowanego zdjęcia

Magda Gessler

Magda Gessler jest bardzo oburzona spekulacjami internautów. Po jednym z najnowszych zdjęć zasugerowali jej, że musiała „nieźle wypić” by tak wyglądać. Jednak mimo tego, że zdjęcie nie należy do najlepszych wśród albumów restauratorki, ta twardo tłumaczy, że nic nie piła.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich za nami. Już niedługo po raz drugi będziemy mogli oddać swój głos. Magda Gessler również zdecydowała się spełnić obywatelski obowiązek i przystąpiła do głosowania. Jednak pierwsze wyniki jej kandydata okazały się gorsze niż przypuszczała. Mimo, że restauratorka zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze ma szanse wygrać była bardzo zdenerwowana całą sytuacją. Postanowiła podzielić się z fanami swoimi odczuciami i tak o to na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wywołało wiele kontrowersji.

Magda Gessler jest pijana?

Trzeba przyznać, że restauratorka na tym zdjęciu nie zaprezentowała się najlepiej. Rozczochrane włosy, rozmazany makijaż i mimika twarzy mogłyby sugerować, że kobieta wypiła coś mocniejszego. Do takich wniosków doszło kilkunastu internautów, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami. Jednak osoby, które pisały komentarze w każdym z nich zachowany należytą kulturę. Internauci byli rozbawieni nowym zdjęciem, ale jednocześnie wykazywali zrozumienie dla restauratorki.

Jednak Magda Gessler odebrała dość ostro komentarze na temat rzekomego picia alkoholu. Zdecydowała się wręcz edytować podpis pod zdjęciem, aby podkreślić, że takie zachowanie jest nie na miejscu. Restauratorka tłumaczy się, że była po prostu wkurzona i właśnie to przedstawia jej mina – złość i oburzenie, które teraz jeszcze bardziej wzrosły.

Najgorsze paznokcie hybrydowe. Klientki płakały, jak wychodziły z salonu. Czegoś takiego w życiu nie widzieliście

Część internautów zignorowała nowy podpis Madzi i nadal uważają, że przeżyła „ciężki wieczór”. Jednak wiele osób ją poparło, ponieważ sami są wkurzeni obecną sytuacją. W końcu tegoroczne wybory prezydenckie są bardzo specyficzne, a od decyzji Polaków zależy dziś naprawdę wiele. Magda Gessler podkreśla, że na opublikowanym zdjęciu pragnęła pokazać, że jest wkurzona. Po czym dodaje, że „jest jeszcze taki wyraz twarzy bez grama niczego”, co wskazuje, że Madzia tym razem nic nie piła.

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

  1. Doda na zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Wiemy, kim on jest
  2. Kinga Rusin zdradziła, jak sobie radzi z problemami
  3. Marcelina Zawadzka poszalała. Tak głębokiego dekoltu jeszcze nie widzieliśmy
  4. Katarzyna Cichopek wzruszona. To wspomnienie wyciska łzy

https://www.instagram.com/p/CCB0Lo5pM5u/