Qczaj zmieszany z błotem za niewinne zdjęcie. Na jego profilu zrobiło się naprawdę gorąco

Qczaj

Na Instagramie Qczaj podzielił się zdjęciem, które zostało wykonane tuż po jego obozie sportowym. Wydawałoby się, że nie ma na nim nic niezwykłego, jednak znalazły się osoby, które krytycznie je skomentowały. Sam Daniel poczuł się dość urażony i ostro odpowiedział na zarzuty.

Qczaj oddaje całe serce swojej pracy. Uwielbia ją i sprawia, że jego życie nabrało sensu. Jednak oprócz oferty diet i ćwiczeń zarabia również w dodatkowy sposób. Dzięki zdjęciom sponsorowanym aktorzy, wokaliści, dziennikarze, a nawet trenerzy i dietetyczki mogą wzbogacić swój budżet o dodatkowe pieniądze. Wiele gwiazd decyduje się przyjmować wszystkie oferty jakie się pojawią, dzięki czemu mogą się ładnie wzbogacić. Jednak takie działanie sprawia, że człowiek staje się mniej autentyczny – fani przestają ufać, że oferowany produkt jest dobry, a osoba jest odbierana jako „słup reklamowy”.

Qczaj nie zniósł krytyki? Powiedział wprost co myśli na ten temat

Daniel jest trenerem personalnym z powołania. Na każdym nagraniu i zdjęciu widać jego energię i motywację do działania. Dzięki takiemu podejściu motywuje do pracy nad swoim ciałem tysiące osób. Systematycznie organizuje spotkania live czy obozy, dzięki którym może wspólnie z fanami ćwiczyć i zachęcać do zdrowego trybu życia. Jednak jak większość rozpoznawalnych osób Qczaj zdecydował się podjąć współpracę z kilkoma firmami, które reklamuje w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowane zdjęcie sprawiło, że jedna z fanek naprawdę się oburzyła. Zdecydowała otwarcie napisać co myśli. Jednak z pewnością nie spodziewała się takiej odpowiedzi – tym bardziej od samego Daniela.

ZOBACZ TAKŻE

Na zdjęciu które Qczaj umieścił na Instagramie widnieje on sam trzymając w rękach perełki Lenor Unstoppable. To wystarczyło aby część osób ostro skrytykowała trenera. Niektórzy nawiązują do oferowanego produktu, który ich zdaniem nie jest najlepszy lub najzwyczajniej śmierdzi. Inni natomiast narzekają, że na profilu Daniela „jak zwykle reklama wjechała”. Widocznie ten komentarz wyjątkowo oburzył Daniela, ponieważ zdecydował się dość dobitnie odpowiedzieć na niego:

Michał Wiśniewski pękł. W ostrych słowach krytykuje wyborców: „Zwracam się do tej patointeligencji”

„Jak zwykle? Proszę, napisz tak też pod treningiem w który wkładam swoje serce i który robię za free. O jak zwykle trening wjechał! Albo pogratuluj dziewczynie, która wygrała miejsce na Qczajcamp – po przejściach dziewczyna – mega na to zasłużyła… Zgadnij kto za to miejsce zapłacił? Więc doceniajmy to co dostajemy. A jeśli razi Cię w oczy, że ktoś chce płacić za moją ordę to przykro mi. Życzę Ci byś i Ty miała pracę jaką kochasz.”

Dodatkowo Qczaj zdecydował się powiedzieć wprost o tym, że na jego profilu są i będą zdjęcia sponsorowane. Ale są to reklamy produktów, których trener naprawdę używa i nie wciska nikomu byle czego.  Daniel przyznaje, że uważa takie rozwiązanie za dobre i fair, więc oburzenie innych w tym przypadku jest nie na miejscu.