Ile zarabiają największe gwiazdy disco polo? Takie pieniądze przyprawiają o zawrót głowy

Disco polo
Disco polo

Jeśli zastanawiasz się, ile zarabiają największe gwiazdy disco polo, to w tej galerii przygotowaliśmy odpowiedź na to pytanie. Okazuje się, że ich wynagrodzenia za jeden koncert, to naprawdę robiące wrażenie sumy. W głowie się nie mieści, ile są w stanie zarobić w ciągu jednego sezonu. Takie pieniądze przyprawiają o zawrót głowy. Nic dziwnego, że niektórym z nich sława uderza do głowy. 

Żeby dowiedzieć się, ile zarabia kolejna gwiazda, kliknij „Następny” pod poniższym zdjęciem. 

Tomasz Niecik

Obraz 1 z 9

Autor wszystkim doskonale znanego hitu "Cztery osiemnastki" na pewno nie narzeka na swoje zarobki. Za jeden koncert mężczyzna dostaje nawet 20 tysięcy złotych.

Disco polo to gatunek muzyczny, który albo się kocha, albo się nienawidzi. Duża część osób deklaruje, że w życiu nawet przez myśl nie przeszłoby jej słuchanie artystów tego gatunku, ale okazuje się jednak, że mimo tego, że niby nikt nie słucha, to każdy doskonale zna tekst. Proste i chwytliwe słowa zapadają w pamięć, a melodia bardzo często sprawia, że nóżka sama tupie. Szczególnie na wszelkiego rodzaju imprezach zakrapianych alkoholem. Wtedy nikomu nie przeszkadza, że z głośników leci Martyniuk czy Sławomir. 

Ile zarabiają gwiazdy disco polo? 

Nawet granie jednego koncertu w miesiącu byłoby w stanie ustawić ich na resztę miesiąca, jednak oni, idąc za ciosem, w sezonach grają, ile tylko się da. Niektórzy grają nawet kilka koncertów w ciągu jednego dnia, co sprawia, że ich wynagrodzenie sprowadza się do naprawdę ogromnych sum. 

Każdy z nich inkasuje bardzo podobne pieniądze. W okresie letnim grają mnóstwo koncertów plenerowych na różnego rodzaju imprezach. Zatem sezon wakacyjny to dla nich prawdziwe żniwa. Dzięki tym intensywnym miesiącom mogą później przez resztę roku wypoczywać i nie martwić się o to, czy będą mieli za co żyć. Sprawdźcie sami, ile są w stanie zarobić gwiazdy disco polo. Te ogromne sumy robią wrażenie. 

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x