Książę Harry złamał jej serce. Szokujące doniesienia ws. syna Księcia Karola

Książę Harry złamał jej serce

Książę Harry kolejny raz znalazł się pod ostrzałem mediów. Tym razem, znawcy rodziny królewskiej donoszą, że niepokorny arystokrata złamał serce bliskiej sobie kobiecie. Co ciekawe, pomimo tego, osoba ta nadal ciepło myśli i martwi się o księcia.  

Książę Harry jest w niebezpieczeństwie?

Brytyjski Express, powołując się na słowa ludzi z otoczenia brytyjskiej rodziny królewskiej, twierdzi, że niespodziewana rezygnacja Harry’ego spowodowała, że bliska mu kobieta ma złamane serce. Okazuje się, że osobą tą jest babka mężczyzny, czyli Królowa Elżbieta II. Dlaczego Książę Harry tak bardzo ją zasmucił? W końcu już nie raz inni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej sprawiali monarchini równie wielkie kłopoty.

Wg dziennikarzy powodów jest kilka. Po pierwsze, Książę Harry to bodajże ulubiony wnuk królowej. Elżbieta II jest z nim mocno związana. Ich ścisła więź została niejednokrotnie uchwycona na zdjęciach. Obydwoje uśmiechają się szczerze, żartują. 

Po drugie, Książę Harry podejmując decyzję o rezygnacji z członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej, złamał cały protokół. Dodatkowo sprawę skomplikował fakt, iż Książęta Sussex nie uprzedzili nikogo co planują. W skutek tego, Królowa Elżbieta II poczuła się głęboko poruszona, natomiast Karol i William wściekli się.

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

Trzecim, równie istotnym powodem zdenerwowania Królowej Elżbiety II jest strach o wnuka. Oczywiście chodzi o panującą na całym świecie pandemię. O ile sytuacja w Europie wraca powoli do normy, to w Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszka Książę Harry, jest bardzo źle. W tej chwili USA przoduje pod względem liczby osób zakażonych i zmarłych z powodu COVID-19. Samo Los Angeles, gdzie swoją rezydencję mają Sussexowie, znajduje się na drugim miejscu wśród amerykańskich miast pod względem ilości zarażeń. Zatem nie dziwi fakt, że królowa jest głęboko zaniepokojona sytuacją wnuka.

Jak twierdzi Express, głowę Elżbiety II zaprząta w tej chwili właśnie bezpieczeństwo Harry’ego. Dużo mniejszym kłopotem jest dla niej jej własna izolacja w zamku Windsor. Poza tym, równie mniej niepokoi ją los Księcia Karola, Cambridge’ów, czy pozostałych członków rodziny królewskiej. Bowiem w przeciwieństwie do rudowłosego wnuka pozostają w Wielkiej Brytanii, gdzie ryzyko „złapania” COVID-19 jest nieporównywalnie mniejsze niż w USA.

Źródło: Express   

Gorące zdjęcia Hazal Subasi i jej partnera wyciekły do sieci