Największe wpadki w teleturnieju „Milionerzy”. To naprawdę wydarzyło się podczas emisji

Milionerzy
Milionerzy

„Milionerzy” to doskonale wszystkim znany teleturniej. Dostarcza on mnóstwa emocji, ponieważ do wygrania są naprawdę ogromne sumy. Uczestnicy muszą odpowiedzieć na kilka pytań, jednak niektóre z nich są bardzo podchwytliwe. Podczas tego programu często dochodzi do wpadek, które później są rozpamiętywane przez bardzo długi czas. Dziś przedstawimy kilka najbardziej żenujących. 

Żeby zobaczyć kolejną wpadkę, kliknij „Następny” pod poniższym zdjęciem. 

[ngg src=”galleries” ids=”105″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

„Milionerzy” to teleturniej uwielbiany przez miliony Polaków. Bardzo często jednak wzbudza on liczne kontrowersje, chociażby ze względu na pytania, jakie w nim padają. Według widzów nie są one aż tak ambitne i wymagające wiedzy, jak te zadawane w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Nie mniej jednak wiele osób bardzo często oglądając ten program, sprawdza swoją wiedzę. 

Niektóre pytania bywają bardzo absurdalne i podchwytliwe. Czasami te długo wyczekiwane pytanie za milion okazuje się na tyle banalne, że uczestnicy doszukują się w nim drugiego dna. Pytania, które Wam dziś przedstawimy, zszokują niejedną osobę. 

Największe wpadki w teleturnieju „Milionerzy” 

Nie da się ukryć, że osoby, których zadaniem jest wymyślanie tych pytań, idą za ciosem i wymyślają coraz więcej pytań „na czasie”. Bardzo często nie dotyczą one wiedzy ogólnej, ale raczej sprawdzają rozeznanie uczestników w świecie show-biznesu, czy bycia na bieżąco z różnymi nowinkami. 

Czasami ewidentnie brakuje im weny, przez co pytania niestety nie należą do tych ambitnych, a uczestnicy w wyniku stresu nad prostymi zagadnieniami zastanawiają się dwa razy dłużej niż nad tymi trudniejszymi. Wszystkie wpadki, jakie pojawiły się w teleturnieju „Milionerzy” są bardzo szybko przechwytywane przez spostrzegawczych internautów, którym nic nie umyka. W błyskawicznym tempie obiegają Internet, a wszyscy czytający je, zrywają boki ze śmiechu. Rzeczywiście, zdarzają się sytuacje, w których naprawdę można się pośmiać. Sprawdźcie sami, jakie wpadki serwują nam „Milionerzy”.