Najgorsze fryzury, jakie w życiu widzieliście. Jak można było zrobić sobie coś takiego?

Fryzury
Fryzury

Czasami każdy potrzebuje zmian, dlatego właśnie przeważnie decydujemy się na zmianę fryzury. Nie zawsze jednak wychodzimy od fryzjera zadowoleni. Zdarza się również tak, że wręcz z płaczem opuszczamy salon fryzjerski. Włosy osób, które pokażemy Wam w tej galerii, wprawiają w osłupienie, a w głowie rodzi się jedno pytanie: jak można zrobić sobie coś takiego? 

Żeby zobaczyć kolejną fryzurę, kliknij „Następny” pod poniższym zdjęciem

[ngg src=”galleries” ids=”108″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”] 

Te fryzury są naprawdę zaskakujące. Trzeba przyznać, że niektórych naprawdę poniosła fantazja, w wyniku czego na ich głowach pojawiły się różne dziwne rzeczy. Czasami każdy potrzebuje zmian i właśnie wtedy decyduje się na coś innego niż dotychczas. Przeważnie jak już przyzwyczaimy się do jednego uczesania, to ciężko jest nam cokolwiek zmienić. W końcu jednak nadchodzi ten moment, kiedy podejmujemy ryzyko. 

Osoby, które przedstawimy w tej galerii, zdecydowanie pożałowały tego, że spróbowały zmian. Nie mniej jednak nie można odmówić im tego, że teraz wyglądają bardzo oryginalnie i na pewno nie spotkają na ulicy drugiej, tak samo uczesanej osoby. 

Najgorsze fryzury na świecie

Na pewno każdy choć raz w swoim życiu przeżył zawód związany z wizytą w salonie fryzjerskim. Niestety bardzo często zdarza się, że panie idące podciąć jedynie końcówki wychodzę z o połowę krótszymi włosami, bądź nie takim kolorem, jaki sobie wymarzyły. Przed wyborem salonu, do którego się udamy, warto się wcześniej zorientować, jakie możliwości ma osoba wykonująca strzyżenie i w czym się specjalizuje. Te osoby raczej nie zrobiły wcześniej rozeznania, a efekty tego były naprawdę tragiczne. 

Niektórzy lubią oryginalność i nietypowe rzeczy, które wyróżnią ich z tłumu. Jednak warto pamiętać o tym, żeby przypadkiem nie przesadzić z tą oryginalnością. Jak podobają Wam się fryzury tych osób?