Maciej Dowbor jeszcze nigdy nie robił tego publicznie. Wystarczy spojrzeć, aby zrozumieć dlaczego

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor chcąc wesprzeć akcję charytatywną podjął się wyjątkowego wyzwania. Aby to zrobić musiał odsunąć wszelkie opory i przystąpić do działania. Jednak tuż  po opublikowaniu nagrania, było już jasne czemu tak bardzo się tego wystrzegał.

Na profilu Joanny Koroniewskiej pojawiły się dwa nowe filmy, które zostały stworzone w szczytnej sprawie. Od dłuższego czasu Maciej Dowbor wraz z żoną wspierają ciężko chorą Tosię, zachęcając widzów do wpłacania pieniędzy. Organizują przy tym różnorodne akcje, które nie tylko mobilizują fanów do wpłacania, ale również dostarczają rozrywki. Tym razem Asia postawiła poprzeczkę wysoko – wymyśliła zakład, którego konsekwencje były szczególnie odczuwalne dla Macieja.

Maciej Dowbor pokazał to na TikTok’u

Zadanie było jasne – widzowie mieli w ciągu niecałej doby wpłacić 10 tysięcy złotych, a w zamian Joanna Koroniewska z mężem oraz Kasia Cichopek i Marcin Hakiel stworzą film na TikTok’a. Jednak jest to byle jaki film. Cała czwórka będzie tańczyć na środku ulicy hip-hop. Nie trzeba było długo czekać na wynik. Po 6 godzinach cała suma o którą prosiła Koroniewska znalazła się na koncie dla Tosi.

Maciej Dowbor zawsze wystrzegał się tańca, a tym bardziej publicznie. Sam przyznaje, że nie jest w tym najlepszy i jak tylko mógł unikał sytuacji w których musiałby tańczyć. Podczas jednego z nagrań wychodzi na jaw, że nawet podczas wesela z Joasią nie przeżyli swojego pierwszego tańca. Jednak zakład zobowiązuje. W dniu wczorajszym zarówno na TikTok’u jak i Instagramie pojawiło się nagranie na którym cała czwórka tańczy w rytm hip-hopowego utworu.

Uczestnik "Gogglebox" poniżony na oczach ludzi. Zachowanie taksówkarza nie mieści się w głowie

Chwilę po publikacji nagranie zalała fala komentarzy. Wszyscy bardzo pozytywnie odnieśli się do pomysłu Joasi, jednak całą uwagę na filmiku przyciągnął nie kto inny jak… Maciej Dowbor. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że nie jest specjalistą w tańcu, a jego ruchy są nieco sztywne. Nagranie rozbawiło internautów, którzy podziwiają Macieja za to, że mimo wszystko przełamał się i zatańczył. Tym bardziej, że akcja jest naprawdę słuszna i dzięki takim gestom, dziewczynka ma szansę na powrót do zdrowia.

„GRZEJE” TERAZ W POLSCE

https://www.instagram.com/p/CCJxmAFgeDZ/