Michał Wiśniewski zajmuje wysokie miejsce na liście bankrutów, ale nie on jedyny. Te gwiazdy straciły ogromne pieniądze

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski to jedna z najgłośniejszych postaci polskiego show-biznesu. Swego czasu zarabiał ogromne pieniądze, ale niestety nic nie zdołał odłożyć. Mężczyzna zbankrutował, a dodatkowo jeszcze na jego koncie pojawiły się ogromne długi. Nie jego jedynego zgubiła duża ilość pieniędzy. Wielu celebrytów będąc na szczycie, nagle spadło na dno. Sprawdźcie, kto jeszcze stracił swój majątek. 

Żeby poznać kolejnego bankruta, kliknij „Następny” pod poniższym zdjęciem

Lindsay Lohan

Obraz 1 z 10

Ze względu na swoje uzależnienie od narkotyków, celebrytka straciła wszystkie pieniądze, a dodatkowo wplątała się w ogromne długi.

Michał Wiśniewski w momencie bycia na szczycie swojej kariery zarabiał naprawdę ogromne pieniądze. Mógł sobie pozwolić dosłownie na wszystko. Niestety okazało się, że pieniądze znikają z jego konta bardzo szybko. Nie dało mu to jednak do myślenia i nie zmienił swojego podejścia. W związku z tym jego konto było coraz szczuplejsze, aż w końcu nie było na nim nic. Niestety biorąc pod uwagę utrzymanie wszystkich inwestycji, na które się zdecydował, muzyk musiał wziąć kilka całkiem dużych kredytów

Niestety przez bardzo długi czas nie mógł podnieść się po porażce, jaką odniósł. W pewnym momencie w ogóle zniknął ze świata show-biznesu, ponieważ nie radził sobie ze swoimi problemami, które wciąż się piętrzyły. Dziś jednak zdaje się, że wiedzie mu się trochę lepiej niż kilka lat wstecz. 

Michał Wiśniewski stracił bardzo dużo. Kto oprócz niego również pożegnał się z gotówką?  

Wielu celebrytów nie potrafiło zarządzić majątkiem, który zaczął się gromadzić na ich kontach. Wydawali mnóstwo pieniędzy na przeróżne zachcianki. Swoje miliony utopili również w nietrafionych inwestycjach, które zamiast mnożyć ich gotówkę, niestety doprowadziły do tego, że zostali z niczym. 

Niektórzy z nich potrafili podnieść się po kryzysie i powoli zacząć wracać na dobre tory. Większość jednak do dziś spłaca długi, które są tak ogromne, że ciężko stwierdzić, czy kiedykolwiek uda im się spłacić całość. Przedstawiamy największych bankrutów świata show-biznesu. Aż trudno uwierzyć w to, że tak łatwo można przepuścić tak ogromne sumy.